Kategorijas | Emuāri, Ziņas

Atslēgas vārdi: , , ,

Brāļi uz ledus


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Zviedriem Sedīni, Slovākiem Hosas,  bet tie ir tikai divi brāļi, vienīgi kanādiešiem Karija brāļi ir veseli trīs un Stoli ir pat četri, visi hokejisti, līdzīgi kā brāļi Redlihi, kur no četriem brāļiem 3 ir hokejisti un nevis vienkārši hokejisti, bet Latvijas izlases spēlētāji.

Vakar noskatoties interviju ar brāļiem Redlihiem sapratu, ka tā būs vēl viena lieta ar kuru lepoties stāstot draugiem no ārzemēm par to, kas ir Latvija, par to, cik īpaša mums ir sporta dzīve un cik īpašs mums ir tieši hokejs. Es domāju, ka tas, ka trīs brāļi spēlē vienā komandā jau ir kaut kas neierasts un ja vēl valsts izlasē, kuru pasaulē zin ne tikai kā komandu ar labākajiem faniem, bet zin arī to, ka ar viņiem viegli nebūs, nekad.

Bieži ir tas stereotips, ka ar brāli vai māsu nevar vienā istabā pat dzīvot, kur nu vēl mācīties vienā klasē vai strādāt vienā darbā.  Redlihi ir lauzuši šo stereotipu. Visi trīs brāļi šobrīd aizvada salīdzinoši rezultatīvu sezonu Rīgas “Dinamo” komandā un redzot visus trīs vienlaicīgi uz laukuma pārņem tāds kā prieks. Runas, ka Miķelis nākošo gadu varētu doties uz NHL mazliet sarūgtina, bet es domāju, ja tas tā notiks, tad mēs noteikti priecāsimies par viņu, jo arī šobrīd priecājamies par viņa 34 punktiem pašreizējajā KHL sezonā.

Novēlam brāļiem veiksmi arī turpmāk un nobeigumā piedāvājam noskatīties video ar Miķeļa vārtiem 09/10. gada sezonā pret Astanas “Baris”. Šie vārti noteikti ir tie, kas daudziem ienāk prātā, runājot par Miķeļa veiklību laukumā.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites