Kategorijas | Emuāri, Ziņas


Karsums un Rēdlihs – vieni no līgas labākajiem spēlētājiem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēc spēles ar Popradas “Lev”, kuru Rīgas “Dinamo” vinnēja ar rezultātu 2:1, mūsu komandas uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Miķelis Rēdlihs ir atkal redzami KHL līgas mājas lapas pirmajā lapā, jo viņi ierindojas starp līgas labākajiem spēlētājiem, nē, nevis vienkārši ierindojas, bet viņi arī ir vieni no līgas labākajiem spēlētajiem.

Spēle pret Lev iesākās gluži vai kā tenisa spēle, viens uzbrukums pēc otra, no vieniem vārtiem uz otriem, pilnīgi varēja just, ka spēlētāji ir noilgojušies pēc hokeja. Pirmie vārti radīja mazu neizpratni, jo pa televizoru skatoties izskatījās, ka Miķelis pats guvis vārtus, bet spēles protokolā tomēr atklājās, ka vārtus guvis Mārtiņš un tas mazliet vairāk iepriecināja, nevis tāpēc, ka negribu, lai Miķelis mestu iekšā,  bet gan tāpēc, ka zināju, ka abi šie spēlētāji pacelsies līgas līderu tabulā par vietu uz augšu. Tāpēc tagad Miķelis dala trešo vietu ar Radulovu starp tiem, kas ieguvuši vis vairāk punktus šajā sezonā, abiem ir veseli 35 punkti. Pirmo vietu Rēdlihs dala ar Mortenssonu un Šipačevu starp tiem, kas atdevuši vis vairāk piespēles, visi šie trīs spēlētāji ir atdevuši 26 piespēles. Savukārt Mārtiņš Karsums, ar savu cīņas sparu un biežo atrašanos pie vārtiem, šajā sezonā ir guvis jau 16 vārtus, kas ļauj viņam ierindoties otrajā vietā līgā.

Protams nevar nepieminēt, otrajā periodā gūtos komandas kapteiņa Sanda Ozoliņa vārtus, tiešām skaisti un kā no grāmatas. Novēlēsim veiksmi rīdziniekiem jau rīt Minskā, jo tā viņiem turpmākajās spēlēs noteikti būs vajadzīga, lai gan viņi tagad ir 6. vietā, bet Severstaļ min uz papēžiem, jo viņiem ir tikai par 2 punktiem mazāk, bet arī par 3 spēlēm mazāk. Veiksmi.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites