Krievijas U-20 hokejisti pasniedz mācību stundu Latvijas hokeja izlasei


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vakar mūsu jaunie hokejisti ir tiešam dabūjuši pa biksēm. Viss jau būtu kārtībā, bet kāpēc netika mainīts vārtsargs? Kristers kaut ko noziedzies? Aizsūtīts uz skolas solu? Nedomāju, ka kāds no spēlētājiem, līdzjutējiem vai treneriem gribēja zaudēt ar šādu rezultātu, to apliecina arī Ērika Miļuna komentārs.

Pēc spēles Latvijas U-20 izlases vecākais treneris Ēriks Miļuns pauda: Protams neviens negrib zaudēt ar šādu rezultātu, bet zēni cīnījās līdz galam un par to viņiem paldies. Krievu izlase nodemonstrēja savu meistarību gan vairākumā, gan vienādos sastāvos un lika mums par katru kļūdu samaksāt ar golu. Mums jācenšas par šo zaudējumu aizmirst un jāgatavojas nākošai spēlei, jo turnīra galvenās spēles vēl priekša.

Sākām spēli labi! Pat vienu brīdi bija, ka metienus bijām izdarījuši vairāk. Pirmo periodu nospēlējam labi, otrajā sākam noraidīties un viņi lieliski izmantoja vairākumu .. tas arī bija lielākais iemesls tik daudzām ielaistām ripām!! Elvis stāvēja labi, viņam nav ko pārmest. Malacis, pirmā spēle čempionātā un sāka bez mandrāžas .. vēlāk jau bija tīri tehniskā spēle. Krieviem cauri gāja gandrīz visas piespēles, dažreiz pat neticējas, ka tādas piespēles var iziet cauri. Arī paši nerealizējām savus momentus. Metām daudz, bet realizācija piekliboja, tā Latvijas U-20 izlases kapteinis Kristiāns Pelšs

Tam, ka Merzļikins nostāvēja godam es piekrītu, bet vai tiešām vārtsargs savu pirmo spēli čempionātā grib aizvadīt šādi? Nostāvēt 60 minūtes un ielaist 14 ripas? Uz vienu periodu, pus spēli, varbūt diviem periodiem pilnīgi pietiktu. Es ceru, ka tiešām nopietns iemesls tam, ka Gudļevskis netika laists laukumā, jo savādāk neredzu attaisnojumu šādam rezultātam. Arī daudzie noraidījumi nav attaisnojums, tie mūsu jaunajiem nav sveša lieta un arī pie tā vajadzētu piedomāt.

Lai vai kā bijis, jāskatās uz priekšu un novēlam čaļiem veiksmi pret Šveici, jo tur tā noteikti būs vajadzīga, lai Pelšs vairs nevarētu teikt, ka piekliboja realizācija. Būs jau labi, sliktu jau varētu pateikt vēl un vēl, bet Miļuns pareizi saka, puiši cīnījās līdz galam un ir tomēr jāatceras, ka mēs spēlējam Kanādā, starp lielo valstu komandām, nevis ar Lietuvu un Igauniju (nekas personīgs). Veiksmi!


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites