Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Sākusies pieteikšanās dīķu hokeja čempionātam


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Sākoties Jaunajam gadam, sākusies arī reģistrācija Red Bull Open Ice dīķu hokeja čempionātam. Lai gan patlaban laika apstākļi ar ledu un salu nelutina, komandu pieteikšanās ir sākusies pilnā sparā, jo tāpat kā pagājušajā gadā, tikai 32 komandām katrā posmā ir garantēta vieta spēlēšanai. Pārējās komandas veido rezerves listi, kas tiek spēlēt, ja kāda no 32 pirmajām neierodas.

Lai gan pirmais posms tika plānots jau 7. janvārī, Valmierā, tas tika pārcelts uz svētdienu, 15. janvāri Ozolniekiem un patlaban plānotais pasākumu plāns izskatās šādi:

14. janvārī Ozolniekos Ozolnieku dīķī
15. janvārī Ozolniekos (pārceltais Valmieras posms)
21. janvārī Talsos Vilkmuižas ezerā
28. janvārī Rīgā AB dambī

Fināls paredzēts pēc Rīgas atlases 29. janvārī uz Daugavas AB dambī.

Ja Laika Vecis turpinās būt dīķu hokejam nelabvēlīgā omā un sals par iespējamo pasākuma datumu maiņu vai pasākuma atcelšanu paziņosim nedēļu iepriekš, visātrāk informācija pieejama redbull.lv mājas lapā. Turpat arī atrodams pasākuma nolikums.

Par Red Bull Open Ice

2012. gadā atkal notiks Red Bull Open Ice dīķu hokeja čempionāts. Neprofesionāliem hokeja spēlētājiem atkal būs iespēja ar draugiem pacīnīties uz dzīvā ledus un vinnēt ceļojumu uz Red Bull Open Ice Atklāto Pasaules čempionātu 25. februārī Somijā. Tā kā pagājušajā gadā uz ledus netika visi spēlēt gribētāji, šogad notiks veseli četri reģionālie posmi, katrā no tiem varēs piedalīties 32 komandas:

Vienlaicīgi komanda varēs pieteikties tikai uz vienu no posmiem. Katrā komandā jābūt četriem spēlētājiem + vienam rezervistam, vārtsarga kā jau dīķu hokejā nav.

Red Bull Open Ice katru gadu notiek vairākās pasaules valstīs, kas nav aizmirsušas hokeja sākotnējo izcelsmi un prieku visiem kopā padzenāt ripu zem klajas debess.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites