Hosa atgriežas Rīgas “Dinamo” sastāvā


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šāda ziņa šodien pāršalkusi Rīgas “Dinamo” fanus un lielākā daļa šo ziņu noteikti lasa ar prieku. Interesantākais ir tas, ka ir liela iespēja, ka Marsels atgriezīsies Dinamo sastāvā tieši spēlē pret savu iepriekšējo komandu – Maskavas “Spartak”.

Ne šī sezona, ko viņš aizvada Maskavā, kur viņš aizvadot 35 spēles ir guvis tikai 6 vārtus un atdevis 11 spēles,  ne iepriekšējā, ko viņš nospēlēja Kazaņā kur 51 spēlē guva 16 vārtus un atdeva 15 piespēles nav ne tuvu tik rezultatīvas, kāda viņam tā bija Rīgā. Jo tieši Rīgā viņš bija labākais snaiperis visā KHL līgā, 56 spēlēs viņš guva 35 vārtus un atdeva 19 piespēles.

Hosa jau sen atzina, ka viņam pietrūkst Rīga kā pilsēta un protams mūsu līdzjutēji, jo to, kas notiek Maskavas “Spartak” arēnā nevar ne salīdzināt ar to, kas notiek arēnā “Rīga” KHL spēļu laikā.

Vēlēsim Marselam veiksmi un cerams, ka jau drīzumā atkal viņu redzēsim starp līgas rezultatīvākajiem snaiperiem un būtu tiešām interesanti viņu ieraudzīt laukumā jau rīt, pret Maskavas “Spartak” un vēl patīkamāk būtu redzēt kā viņš gūst vārtus no sava punkta.


1 komentāri šim rakstam

  1. annka Saka:

    Hosa izglābs komandu!
    Dinamo!!! Dinamo iga/

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites