Vai tiešām jāmeklē vainīgais?


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Daudzi jau skandina, ka Spartakam bez Hosas ir labāk, bet Dinamo ar Hosu ir sliktāk. Es nu galīgi negribētu piekrist, tik pat labi varam vainot Sašu, ka viņs vakar nepiedalījās spēlē un neiemeta bullīti. Šoreiz pat gribētos piekrist Pekam, jo ar individuālo spēli mūsu spēlētājiem tiešām ir kā ir, viņa ir, bet kāda viņa ir?

Tik daudz lietu vakar iekrita acīs, tik daudz nesaprotamu lietu. Arī Marsels pārtraukumā atzina, ka Dinamo spēj daudz labāk spēlēt. Bija momenti, kad likās, ka Spartak vārtos ir vēl viens neredzams vārtsargs un tam priekšā neredzams aizsargs, jo izdevību nebija maz, bet līdz galam reti kura tika novesta. Tiem, kuriem nebija apnicis tas, ka vienkārši nekrīt, trešās trešdaļas beigās teica tiešām lielu paldies Galviņam, jo viņš deva cerību, ka šī, pirmā spēle 2012. gada varētu beigties mums par labu. Papildlaiks protams kā papildlaiks, nekas īpašs, bet tad nāca pārsteigums, kurš īstenībā nemaz nebija tik liels pārsteigums. Tie, kuri nezināja, ka Spartak ir Hosas iepriekšējais klubs prasīja kāpēc, bet tie, kuri zināja gaidīja brīnumu. Pēc tādas bērnišķīgas loģikas uz pirmo bullīti tika sūtīts Hosa. Gluži tā pat kā zvaigžņu spēlē pirms 3 gadiem – nekas īpašs, vienīgi zvaigžņu spēlē viņš guva divus vārtus, bet šeit, metot divus bullīšus viņš diemžēl nespēja pārspēt Kasutinu.

Holts tiešām bija pelnījis spēles zvaigznes titulu, tā pat kā Kasutins. No mūsējiem gribētos vēl izcelt Karsumu, kurš šajā sezonā ir viens no pamanāmākajiem spēlētājiem uz laukuma. Labāk nemeklēsim vainīgo un vēlēsim Hosam ātri iejusties atkal komandā, lai jau drīzumā sagaidītu daudz bankas no viņa īpašajiem punktiem. Nākamā spēle jau sestdien savā laukumā pret – Sanktpēterburgas SKA.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites