Holts uzvar cīņā pret Volkovu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Vakardienas mačs bija viens no sīvākajiem kāds redzēts šajā līgā. Galvenie spēles varoņi noteikti bija abi komandu vārtsargi. Tas bija gluži vai kā boksa mačs starp Holtu un Volkovu, jo metieni bija gandrīz vienlīdz daudz uz abiem vārtiem, bet pirmajiem pretinieku vārtsargu izdevās pārspēt rīdziniekiem.

Pēdējā laikā, kad vārtos vairs netiek laists Jučers, Holts ir manāmi progresējis. Vispamanāmāk viņš ir progresējis soda metienu atvairīšanā un to viņš šoreiz pierādīja spēles laikā, kad viņam nācās atvairīt veselus divus soda metienus. Sen neesmu ko tādu teicis par Dinamo vārtsarga spēli, bet šoreiz bija prieks skatīties.

Runājot par jauno spēlētāju, kas nav nemaz tik jauns – Hosu, gribētos, lai viņš būtu pamanāmāks laukumā. Jā, bija moments, kad viņš gandrīz nopelnīja savu pirmo punktu atdodot graciozu piespēli Varjam, bet mēs tomēr viņu atceramies kā snaiperi un vārtu guvēju un cerams, ka drīzumā mēs tādu viņu atkal arī ieraudzīsim.

Prieks par diviem punktiem, prieks protams par to, ka atkal uzvaram mums visiem labi zināmo treneru Znaroka un Vītoliņa komandu un lielākais prieks protams par Holtu.

Novēlam tā turpināt Krisam, komandai novēlam mest vairāk pa vārtiem un gaidīsim jau nākamās spēles, kuras notiks izbraukumā pret Maskavas “CSKA”, Jekaterinburgas “Avtomobilist”, Astanas “Barys” un Čeļabinskas “Traktors”.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites