Kategorijas | Emuāri, Ziņas

Haoss Astanā nāk par labu mājiniekiem

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Bakstīšanās, nesaprašanās, kļūda pēc kļūdas, bet tomēr spēle salīdzinoši aizraujoša. Vairums hokeja fanu būtu pat gatavi maksāt vairāk, lai skatītos šādu spēli klātienē, bet otra daļa noteikti nemaz nevarēja paskatīties, jo brīžiem tas izskatījās nevis pēc KHL, bet pēc laba līmeņa amatieru līgas.

Žēl, ka pirmo periodu nebija iespējams noskatīties tā kā gribētos, LTV protams vainu noveļ uz raidītājiem Astanā, bet varbūt tomēr problēma ir te pat ar LTV uztvērējiem? Tas tā, labi, ka pirmais periods palika bez īpaši interesantiem momentiem,  ko nevarētu teikt par otro peridou, kurš noslēdzās ar rezultātu 3:2. Neko īpaši negribas analizēt, vienīgi uzteikt Meiju, par tiešām augstasinīgu izgājienu.

Par ielaistajiem vārtiem arī nav ko piebilst, vienīgi to, ka brīžiem mūsējie nemaz neredz to, kur un pie kā ir ripa. Toties trešajā periodā varēja just, ka Hosa sāk iesilt un atgriežas viņa cīņas spars, kurš parādījās gan pie Ankipāna gūtajiem vārtiem un protams arī pie viņa paša spēcīgā metiena ar kuru viņš raidīja ripu vārtos, izlīdzinot rezultātu. Piektos vārtus ielaidām pilnīgi nepieļaujamā veidā un to pamanīja ar lielākais vaininieks Wargs un aiz dusmām salauza nūju pret vārtiem. Nosegsim cilvēkus un taupīsim inventāru, būs jau labi. Labi vismaz, ka pretinieki spēles beigās kārtīgu haosu sarīkoja arī pie saviem vārtiem, kas ļava rīdziniekiem jau ceturto reizi spēlē, izlīdzināt rezultātu.

Viss protams nonāca līdz bullīšiem, kuros nepārspēts palika Glass, bet Jučers neattaisnoja Holta teikto, ka viņš esot daudz mācījies soda metienu atvairīšanā tieši no Jučera. Bet gods un slava Jučeram, jo viņš tomēr ir vēl salīdzinoši jauns un gribētos teikt arī zaļš, bet godam nostāvējis jau ne vienu vien spēli KHL un nesalūzt arī pēc 5 ielaistiem vārtiem un pārliecinoši stāv līdz beigu signālam. Prieks arī par Hosas otrajiem vārtiem un novēlēsim čaļiem veiksmi vēl pēdējā šī izbraukuma spēlē pret Čeļabinskas “Traktor”.