Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Džeriņš, Štāls un Jučers sagādā Nolanam pirmo uzvaru; pēcspēles komentāri


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šodien “Euro Ice Hockey Challenge” turnīra pēdējā spēlē Teda Nolana vadītā Latvijas izlase ar 2:1 pieveica Francijas valstsvienību, sagādājot savam trenerim pirmo panākumu pie Latvijas izlases stūres un izcīnot trešo vietu. Vārtus guva Andris Džeriņš un Juris Štāls.

Spēli aktīvāk sāka Francija, liekot Mārim Jučeram ātri iesaistīties spēlē un demonstrēt meistarību. Taču mača trešajā minūtē franči nokļūdījās laukuma vidusdaļā, Andris Džeriņš izrāvās viens pret pretinieku vārtsargu un meta precīzi vārtu augšējā stūrī – 1:0. Vēlāk mūsējie par skaitliskā sastāva pārkāpumu palika mazākumā, taču nospēlēja gana disciplinēti un reizi pat apdraudēja pretinieku vārtus.

Perioda otrā pusē latvieši aktivizējās vēl vairāk, radot vēl vairākas vārtu gūšanas epizodes, tomēr uzbrukuma noslēguma fāzē pietrūka precizitātes. Lieliska iespēja bija Meijam, taču ripa trāpīja pa pārliktni. Pirmās 20 minūtes noslēdzās ar minimālu latviešu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā Latvijas valstsvienībai bija izteikts pārsvars, taču Cibuļska, Džeriņa, Indraša un citu latviešu metieni nesasniedza mērķi, jo lieliski vārtos darbojās Francijas vārtsargs Ardī, kamēr Jučeram otrajā periodā bija krietni mazāk darba. Perioda vidū franči veica vārtsarga maiņu, taču arī Kvemenē vārtos darbojās lieliski, tiekot galā ar visiem latviešu metieniem. Trešdaļas beigās latvieši zaudēja modrību un pēdējā sekundē ar metienu no zilās līnijas Entonijs Gutigs panāca neizšķirtu – 1:1.

Trešo periodu latvieši iesāka apņēmīgi, īsā laikā piecreiz apdraudot pretinieku vārtus, taču Kvemenē darbojās nekļūdīgi. Teda Nolana padoto neatlaidība vainagojās panākumiem perioda piektajā minūtē, kad reidu pāri laukumam veica Juris Štāls un ar asu metienu pārspēja franču vārtsargu, raidot ripu caur kājsargiem – 2:1. Vēlāk daudz netrūka, lai Francija atkal izlīdzinātu rezultātu, bet par laimi mūsējos no vārtu zaudējuma glāba vārtu stabiņš. Latvijas hokejisti bija aktīvi arī atlikušajā laikā, tomēr rezultāts vairs nemainījās. Pēdējā minūtē gana darba bija arī Jučeram, bet Māris ar pienākumiem tika galā. Tādejādi tika gūta uzvara 2:1 un izcīnīta trešā vieta turnīrā.
Euro Ice Hockey Challenge

Latvija – Francija 2:1 (1:0, 0:1,1:0)
Vārti: 3:07 1:0 Džeriņš (Andersons, Meija), 39:59 1:1 Gutigs (Roulē, Bertrāns), 44:45 2:1 Štāls (Salija, Cibuļskis).
Vārtsargi: Jučers – Ardī (no 30:08 Kvemenē)
Metieni: 39-28
Soda minūtes: 4-10

PĒCSPĒLES KOMENTĀRI:

Meija: Francijas komanda bija nedaudz vājāka par Dānijas un Norvēģijas komandu.Šodien mēs bijām daudz ātrāki. Treneris mūs visu vēl tikai iepazīst. Viņš gib, lai mēs vairāk ejam forčekingā, spēlējam spēka spēli. Ja pirmajā spēlē būtu iemetuši par vienu ripu vairāk, kopējais rezultāts būtu labāks.

Nolans: Priecīgs par pirmo izcīnīto uzvaru ar Latvijas izlasi. Kontrolējām visu spēli, diemžēl piekliboja momentu realizācija, kas bija klupšanas akmens visa turnīra garumā. Patika spēlētāju attieksme un cīņas spars. Turnīrs bija noderīgs, lai iepazītos ar izlases tuvākajām rezervēm. Noteikti analizēšu šo turnīru un izdarīšu secinājumus.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites