Šuplers tiek atbrīvots no CSKA galvenā trenera amata


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

CSKA hokeja kluba vadības pacietības mērs ir bijis pilns un šī rīta sēdē tā izlēmusi atlaist galveno treneri Juliusu Šupleru.

CSKA šajā sezonā tiešām nav parādījusi stabilu spēli, pārcietuši vairākas, garas zaudējumu sērijas un decembrī pat zaudējuši astoņas spēlēs pēc kārtas. Pēdējais, kas iespējams arī ir iemesls tam, ka Šuplers tika atlaists, ir zaudējums savā laukumā pret otro vājāko līgas komandu Jekaterinburgas Avtomobilist.

Kā jau zināms, tad slovāku treneris par CSKA treneri kļuva pēc 3 nostrādātiem gadiem Rīgā. Tieši Rīgas “Dinamo” šobrīd ir lielākie konkurenti maskaviešiem cīņā par 7. vietu Rietumu konferencē.

Šobrīd par trenera vietas izpildītāju ir iecelts Vjačeslavs Bucajevs, kas līdz šim bija Šuplera palīgs.

Piedāvājam noskatīties video no laikiem, kad Jūliuss Šuplers vēl vadīja Rīgas “Dinamo” un pēc spēles pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Maskavas “Dinamo” preses konferencē Znaroks neļāva Šupleram ieliet sev ūdeni, jāpiemin, ka rīdzinieki šajā spēlē maskaviešus pārspēja ar 5:1.


1 komentāri šim rakstam

  1. Zoo Saka:

    Lai nāk uz Rīgu, lai ar Peku divatā vada komandu :D

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites