KHL regulārā sezona noslēgusies


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Noteikti liela daļa Rīgas “Dinamo” un KHL fanu vakar ar pozitīvām emocijām noskatījās pēdējo 2011/2012. gada regulārās KHL sezonas Rīgas “Dinamo” spēli, kurā ar rezultātu 3:2 pārāki pār Habarovskas “Amur” bija tieši rīdzinieki.

Liela daļa ar hokeju saistīti cilvēki un arī paši hokejisti atzīst, ka tagad ir jāaizmirst regulārā sezona un jādomā tikai un vienīgi par play-off spēlēm. Dinamo rietumu konferencē palika 7. vietā un tas nozīmē, ka izslēgšanas spēlēs rīdziniekiem pretinieki būs Ņižņijnovgorodas “Torpedo” spēlētāji, kas savukārt rietumos ieņēma otro vietu. Tieši spēlējot pret Torpedo, rīdzinieki uzstādīja arī vienu no KHL rekordiem, 27.oktobrī izbraukuma spēlē, lai uzzinātu uzvarētāju, bija nepieciešami 26 pēcspēles metieni, galu galā uzvarēja Ņižņijnovgorodas hokejisti un uzvaras vārtus guva Mets Elisons, kurš pirmajā sezonā pārstāvēja Rīgas “Dinamo” komandu.

Tie ir tādi interesanti fakti, bet cerams, ka play-off spēlēs nebūs vajadzīgas tik garas pēcspēles metienu sērijas un galu galā uzvaru gūs rīdzinieki, bet vienu zin ikviens hokeja līdzjutējs, viegli nebūs un tieši tāpēc turēsim īkšķus par Dinamo, pirmās divas play-off spēles jau trešdien un ceturtdien Ņižņijnovgorodā.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites