Filma par Rīgas Dinamo hokeja komandu „Mēs.Komanda”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Tieši pēc mēneša –  2. maijā, visā Latvijā kinoteātros sāks rādīt  dokumentālo filmu „Mēs.Komanda”. Tas ir stāsts par Rīgas Dinamo hokeja komandu uz aizvadītās sezonas izšķirošo notikumu fona.

Komanda no tehniskā personāla līdz vārtu guvējiem. Kāda ir rezultātu neredzamā puse? Rīgas Dinamo mēro kilometru tūkstošus no pilsētas uz pilsētu Krievijā – tas ir pārbaudījums spēlētājiem un personālam… Katram kaut kas jāziedo, lai komanda sasniegtu rezultātu. Ģimene, laiks un ambīcijas. Tā ir profesionālā sporta puse, par kuru nojaušam, bet tagad ieraudzīsim.

Spēles vietā vīri strādā cauru nakti līdz astoņiem rītā, lai spēlētāji pēcpusdienā varētu uzvilkt formas un doties kaujā… Spēlētāji dienas gaismu neredz, jo Sibīrijā dzīvo pēc Latvijas laika. Jāņa Sprukta ģimenē izbraukuma laikā piedzimst otrs puika… Savējie starp svešajiem – Oļegs Znaroks, Edgars Masaļskis – atklāti, skarbi un patiesi.
Izbraukuma tūre – tai cauri – klātbūtnes sajūta. Hokejistu un treneru emocijas, “dzīvie” komentāri uz soliņa, spēlē, ģērbtuvēs pēc uzvarām un zaudējumiem. Emocijas uz Krievijas pilsētu fona. Un kulminācija – kopā ar komandu izslēgšanas spēlēs.
Filmas autori ir Armands Tripāns un Dāvids Ernštreits.

Dāvids Ernštreits: „Pārliecība,  ka šāda filma ir nepieciešama, mums  bija jau krietnu laiku. Ko nozīmē būt hokejistam, kas ir milzīgie izbraukumi Krievijas plašumos? To mēs vēlējāmies paši redzēt, sajust un visbeidzot, iemūžināt filmā. Komanda nesākas ar kapteini vai treneri – tā ir ģimene, kurā katrs ir svarīgs.”
Armands Tripāns: „Mēs atklāsim šī sporta detaļas, par kurām nojautām, bet beidzot mēs tās parādīsim….esot lidmašīnās, viesnīcās, arēnās Krievijas pilsētu ielās, uz soliņa un šīs sezonas kulminācijā – izslēgšanas spēlēs. Būsim  kopā ar komandu. Tik tuvu kā nekad!”

Filmas pirmizrāde Latvijā gaidāma 2. maijā, neilgi pirms pasaules čempionātā hokejā. Kā īpašu vakaru šo datumu, jau rezervējusi Latvijas izlase, kura plānojusi ierasties uz filmas pirmizrādi, lai ar pozitīvām emocijām dotos cīņā Pasaules čempionātā.

Vairāk informāciju par filmu varat atrast šeit facebook.com/Mes.Komanda
Filmas garums: 1h 10min
Filmas autori: Armands Tripāns/Dāvids Ernštreits
Filmas Producents: SportsDaVision
Filmu atbalsta: DSV Transport, Sanistal, Dinamo Rīga


0 komentāri šim rakstam

1 Šī raksta atsauces

  1. Filmas ā€˛MÄ“s.Komandaā€¯ tÄ«zeris | hokejs.lv Saka:

    […] pÄ“c mÄ“neÅa -Ā  2. maijā, visā Latvijā kinoteātros sāks rādÄ«tĀ  dokumentālo filmu ā€˛MÄ“s.Komandaā€¯. Tas ir stāsts par RÄ«gas Dinamo hokeja komandu uz aizvadÄ«tās sezonas izÅÄ·iroÅo notikumu […]

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites