Kategorijas | Ziņas

Liepāja uzvar un nokļūst soļa atālumā no čempiona titula

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

10. aprīlī Latvijas čempionāta ceturtajā finālspēlē “Liepājas Metalurgs2” savā laukumā ar rezultātu 4:2 uzvarēja “Ozolnieki-MONARCH” komandu, tādējādi nokļūstot vienas uzvars tiesas attālumā no 8. čempiona titula.

Pirmajā periodā Liepājnieku labā vārtus guva Kārlis Liepiņš un Mārtiņš Gipters. Otrajā periodā vārti netika gūti, savukārt trešajā – precīzs bija Māris Diļevka. “Liepājs Metalurgam” ceturtos vārtus guva Toms Tiļļa, kurš realizēja piešķirto soda metienu. Spēles izskaņā “Ozolnieki-MONARCH” uzbrucējs Māris Grāvītis spēja divus vārtus atspēlēt, tomēr ar to bija par maz un liepājnieki ar 4:2 izcīnīja trešo panākumu finālsērijā.

Rīt abām komandām ir brīvdiena, savukārt 12. aprīlī “Inbox.lv” ledus hallē Ozolnieku un Liepājas vienības šajā sērijā tiksies piekto reizi. Spēles sākums plkst. 19:30. Mačs tiešraidē būs redzams LTV7.