DINAMO vienojas ar aizsargu Mathieu Carle


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

DINAMO Rīga vienojusies par 1 gada līguma noslēgšanu ar 24 gadus veco kanādiešu aizsargu Mathieu Carle, kurš iepriekšējo sezonu aizvadīja AHL kluba SYRACUSE CRUNCH sastāvā. 2006. gadā Mathieu Carle NHL jauno spēlētāju draftā 2. kārtā ar kopējo 53. numuru izvēlējās MONTREAL CANADIENS.

Mathieu Carle (augums – 183 cm, svars – 93 kg) dzimis 1987. gada 30. septembrī Kanādas pilsētā Gatineau (Kvebekas province). Savas hokejista karjeras sākumā viņš 4 sezonas aizvadīja Kvebekas Jaunatnes hokeja līgas (QMJHL) komandā ACADIE-BATHURST TITAN, kā arī ROUYN-NORANDA HUSKIES. Pavisam QMJHL Mathieu Carle ir piedalījies 258 regulārā čempionāta spēlēs (49 vārti un 146 piespēles, 311 soda minūtes), kā arī 33 play-off mačos (7 vārti un 24 piespēles, 45 soda minūtes). 2007. gada vasarā Mathieu Carle  parakstīja 3 gadu divvirzienu līgumu ar NHL klubu MONTREAL CANADIENS, taču visas trīs sezonas aizvadīja AHL fārmkluba HAMILTON BULLDOGS sastāvā, un tikai 2009/2010. gada sezonā 3 mačus aizvadīja NHL CANADIENS sastāvā.  2010. gadā viņš noslēdza jaunu divvirzienu līgumu ar MONTREAL CANADIENS, taču atkal visu sezonu pavadīja AHL spēlējot HAMILTON BULLDOGS sastāvā, un 2011. gada vasarā tika aizmainīts (pret aizsargu Mark Mitera) uz citu NHL klubu ANAHEIM DUCKS. Taču arī šī NHL kluba pamatsastāvā Mathieu Carl nespēja iekļūt, un visu iepriekšējo sezonu aizvadīja AHL spēlējot fārmklubā SYRACUSE CRUNCH, kur 72 regulārā čempionāta spēlēs guva 6 vārtus un atdeva 31 rezultatīvu piespēli, kā arī nopelnīja 39 soda minūtes, bet 4 play-off mačos izcēlās ar 3 rezultatīvām piespēlēm. Pavisam 5 sezonu laikā AHL viņš piedalījies 294 regulārā čempionāta spēlēs, gūstot 36 vārtus un atdodot 98 rezultatīvas piespēles, kā arī 30 play-off mačos, gūstot 3 vārtus un atdodot 14 piespēles.

Hokeja eksperti raksturo Mathieu Carle, kā uzbrūkošā tipa aizsargu ar labo nūjas satvērienu, kuram ir labs slidojums, ripas kontrole un metiens no zilās līnijas. Viens no šī aizsarga galvenajiem trumpjiem ir spēle skaitliskajā vairākumā.

Avots: DinamoRiga.lv


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites