Daugaviņš: Pirms 3. perioda ģērbtuvēs norunājām, ka jāparāda raksturs


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēc Latvijas un Vācijas izlašu cīņas pasaules čempionātā iespaidos par to dalījās Latvijas izlases hokejisti Kaspars Daugaviņš un Oskars Bārtulis.

„Parādījām raksturu trešajā periodā. Visi bijām noguruši, bet galvenais, ka ticējām uzvarai. Daudz neko neizgudrojām, gājām cīnījāmies, kritām ripām priekšā un nospēlējām tipiskā Latvijas izlases stilā. Nav mums daudz ieroču, ko likt pretī, taču šodien ar darbu un pašatdevi panācām uzvaru,” pēc mača pauda Kaspars Daugaviņš.

Daugaviņš bija kritisks arī pret sevi. „Pirmajos divos vairākumos pat nenostājāmies zonā, taču šodien pietika ar vienu golu vairākumā. Pats pieļāvu daudz kļūdu, vairākkārt kļūdījos piespēlēs, vairākumā spēlēju ļoti slikti. Sliktais jāliek malā, jāpaņem labais un jāturpina cīnīties.”

„Kā jau teicu pirms čempionāta, mūsu maiņa nebūs tā, kas spēlēs skaistu hokeju. Uzbrukumā arī šodien nebijām tie labākie, taču uzskatu, ka aizsardzībā savu darbu padarījām labi. Visi esam melnā darba darītāji, kas pa retam kaut ko spēj arī uzbrukumā,” savas maiņas sniegumu raksturoja Kaspars.

Daugaviņš piebilst: “Tā bija svarīga spēle mums. Nevarējām atļauties otru zaudējumu pēc kārtas turnīrā, tas varētu nogalināt mūs. Bijām gatavi. Bija grūti, jo mums atpūtai pēc vakardienas bija mazāk laika. Pirms 3. perioda ģērbtuvēs norunājām, ka mums jāparāda raksturs. Redzējāt, kā cīnījās jaunie puiši, debitanti, tas bija neticami.”

Tikmēr Oskars Bārtulis pauda, ka Latvijas izlasei jārespektē un jāciena katrs pretinieks. „Spēlei gatavojāmies līdzīgi kā mačam ar Krieviju. Turnīrā var notikt dažādi pārsteigumi. Šovakar izdevās uzvarēt, taču mums jārespektē katrs pretinieks. Rīt mums ir brīvdiena, jāatpūšas un jāgatavojas spēlei ar Itāliju. Mums jācenšas vienā līmenī nospēlēt visas 60 minūtes, nevis 20 labi un 20 ne tik labi, kā atkal bija šodien,” uz maču atskatījās Bārtulis.

Bārtulis arī pastāstīja, ka ar katru brīdi Eiropas laukumos jūtas ar vien labāk. „Te tomēr ir nedaudz vairāk laika apdomāties. Ziemeļamerikā tev momentā lido virsū vairāki pretinieki, te tā nav,” pauda Oskars, piebilstot, ka Latvijas izlase spēlē Ziemeļamerikai tuvāku hokeju.

Tāpat Bārtulis sacīja: “Gatavojāmies šai spēlei tā, it kā tā mums būtu pēdējā. Mums tas bija kā “dzīvo vai mirsti”. 1. periods mums atkal bija labs, 2. periods bija sliktāks, bet 3. periodā bijām atpakaļ. Nopelnījām vairākumus un pēdējo beidzot realizējām. Tam bija milzu nozīme. Vai spēsim kontrolēt sevi emocionāli? Šādās spēlēs emocijas sit augstu vilni, īpaši, kad ir 2:2 un 3. periods. Domāju, šādos brīžos vienkārši jākoncentrējas, jāpieturas pie sava spēles plāna un jācer, ka gūsi vārtus, kā mēs to arī paveicām.”

Vācijas izlases aizsargs Džastins Krīgers: “Spēle bija uz abiem vārtiem, rezultāts gāja te uz vienu, te otru pusi. Beigu daļā bija neizšķirts, taču mums nedaudz pietrūka. Latvija paveica labu darbu, spēlēja labi, un mums vienkārši jāmācās no šīs pieredzes. Lai gūtu vairāk vārtu, jāspēlē vīrišķīgāk. Aizsardzībā jāspēlē fiziskāks hokejs. Bija vairāki spēka paņēmieni, bet ar to ir par maz. Nākamreiz mums jābūt cietākiem.

Autors: Jānis Celmiņš / SportaCentrs.com

Autors: Edmunds Novickis / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites