Kategorijas | , Ziņas


Izlasei šodien brīvdiena; uz ledus tikai astoņi hokejisti


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pēc pārliecinošās uzvaras (5:0) pār Itālijas izlasi vakar, šodien Teds Nolans Latvijas izlasei devis brīvdienu, tāpēc iespēju paslidot šodien izmantoja tikai astoņi spēlētāji. Daļa darbojās trenažieru zālē, daļa bauda atpūtu. Čehijas izlase tikmēr šodien uz ledus devās pilnā sastāvā.

Latvijas izlasei treneri bija devuši brīvdienu, taču neskatoties uz to daļa spēlētāju bija uz ledus, bet daļa darbojās svaru zālē. Uz ledus izgāja vārtsargi Māris Jučers un Ervīns Muštukovs (šodien svin vārda dienu), kā arī Roberts Bukarts, Andris Džeriņš, Ronalds Ķēniņš, Koba Jass, Miks Indrašis, kā arī Jānis Andersons.

Izlases ārsts Jānis Kvēps trīs reizes spļāva pār plecu, sita pie koka un teica, ka ar veselību visiem viss ir kārtībā. Arī ar Mārtiņa Cipuļa vakar savainoto roku viss esot kārtībā. Mūsu valstsvienības vārtsargu treneris Sergejs Naumovs vēl nemācēja teikt, kurš no vārtsargiem rīt stāsies vārtos, taču atklāja, ka čempionāta laikā iespēja noteikti tiks dota arī Mārim Jučeram.

Čehija trenējas pilnā sastāvā

Tikmēr Čehijas izlase šodien uz ledus bija pilnā sastāvā. Lielais jautājums par un ap Čehijas izlasi čehu mediju vidū bija, kurš ieņems vietu izlases vārtos. Tiek pieļauts, ka mačā pret Latviju čehu cietoksni sargās Jakubs Kovars, ne viņa vārda brālis Štepaneks.

Lai gan sastāvā zvaigžņu netrūkst, Čehijas izlase līdz šim turnīrā nav demonstrējusi to pārliecinošāko sniegumu. Apmierināti pagaidām nav ne treneri, ne līdzjutēji. Viens no čehu žurnālistiem pieļāva domu, ka komandai par sliktu nācis pirms čempionāta parādītais – labais sniegums pārbaudes spēlēs. „Šobrīd paliek iespaids, ka komandas iekšienē kaut kas nav kārtībā. Sastāvs mums ir labs, bet demonstrētais sniegums pagaidām nē. Jācer, ka uz čempionāta izšķirošajām cīņām viss būs kārtībā, taču pagaidām par to nekas neliecina,” pauž čehu hokeja apskatnieks Roberts Zaruba. Tāpat kļuvis zināms, ka Jaromīrs Jāgrs Čehijas izlasei palīgā nebrauks.

Kopumā var just, ka čehi Latvijas izlasi respektē un cīņai gatavojas ļoti nopietni. Latvijas un Čehijas izlase nūjas šķērsos jau ceturtdienas vakarā. Cīņas sākums pulksten 21.15.

Autors: Jānis Celmiņš / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites