Arī pret čehiem vārtos Masaļskis; pieteikumā izmaiņu nebūs


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Latvijas hokeja izlasei šovakar pasaules čempionātā Stokholmā mačs pret Čehiju. Uzvarētāji sastāvu nemaina – šāds domu gājiens ir Latvijas izlases galvenajam trenerim Tedam Nolanam, kurš atklāj, ka maču pret čehiem uzsāks visi tie paši spēlētāji, kuri bija pieteikti spēlei pret itāļiem. Vārtus sargās Edgars Masaļskis, bet spēlei pieteikti netiks Andris Džeriņš, Roberts Bukarts un Ervīns Muštukovs.

Latvijas izlase pēc dienas brīvā treniņu režīmā šodien atkal bija uz ledus, aizvadot pēdējo treniņu pirms vakarā gaidāmā mača ar Čehijas valstsvienību. Uz ledus bija visi un slidoja tieši tādos pašos virknējumos kā aizvadīja maču pret Itāliju.

Pēc treniņa izlases galvenais treneris Teds Nolans sarunā ar portālu Sportacentrs.com atklāja, ka sastāvs pret čehiem būs tieši tāds pats kā cīņā ar Itāliju. Arī vārtsargu izvēle ir izdarīta un šovakar jau ceturto maču pasaules čempionātā Latvijas izlases vārtos sāks Edgars Masaļskis. Pieteikumā netiks ierakstīti Andris Džeriņš, Roberts Bukarts un Ervīns Muštukovs.

Latvijas izlases vārtsargu treneris Sergejs Naumovs gan atklāja, ka kādā no nākamajām cīņām iespēja izjust pasaules čempionāta gaisotni tikšot dota Mārim Jučeram.

Treniņā gāja tik karsti, ka kādā no epizodēm pat neizturēja Kaspara Daugaviņa nūja – izšķīda ne divos gabalos viens. Šķiet, ka treniņos līdz šim neviena nūja salauzta nebija.

Pēc mača ar čehiem (rīt) Latvijas izlasei plānota kopīga ekskursija un pusdienas.

Čehiem vārtos Kovars

Pēc Latvijas izlases treniņa uz ledus devās arī čehi. Komanda bija pilnā sastāvā. Pēc nodarbības apstiprinājās vakar dzirdētās baumas, ka Čehijas izlases vārtus šovakar sargās Jakubs Kovars, ne viņa vārda brālis Štepaneks. Viens no čehu hokeja apskatniekiem šo lēmumu komentēja īsi – “Tā ir laba izvēle! Kovars šobrīd ir labākā formā. Mums ir labas izredzes uzvarēt!”

Autors: Jānis Celmiņš / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites