Bārtulis: “Jau iesildīšanās laikā bija interesanti momenti”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

„Ja iepriekšējās spēlēs viens periods bija, iespējams, ne tik labs, tad šodien vienādi nocīnījāmies visu maču,” pēc zaudējuma Čehijas izlasei pasaules hokeja čempionāta kārtējā spēlē teica Latvijas valstsvienības aizsargs Oskars Bārtulis.

Jau ziņojām, ka ceturtajā čempionāta spēlē Latvijas izlase atkal pirmā izvirzījās vadībā, taču šoreiz bija spiesta atzīt Čehijas izlases pārākumu – 1:3.

Pēc mača Oskars Bārtulis pauda, ka komanda šodien cīnījusies visas 60 spēles minūtes. „Spēle bija laba! Ja iepriekšējās spēlēs viens periods bija, iespējams, ne tik labs, tad šodien vienādi nocīnījāmies visu maču. Pieļāvām pāris kļūdas un tas bija izšķiroši, pretinieku rindās ir pietiekami daudz spēlētāju, kuri prot realizēt iespējas. Jāturpina cīnīties, šis nav tas turnīrs, kur viss izšķiras vienā spēlē,” pauda Bārtulis.

Oskars nepiekrita viedoklim, ka uz trešo spēles trešdaļu čehi iznākuši nopietnāk noskaņojušies. „Es tā neteiktu. Mums pietrūka koncentrācijas, viņi to izmantoja un guva vārtus. Līdzīgā spēlē zaudēti vārti pazemina emocionālo līmeni, taču nav ko nokārt galvas. Jāgatavojas nākamajai spēlei pret norvēģiem,” teica hokejists.

„Tas ir hokejs un pie vārtsarga līst nedrīkst. Jau iesildīšanās laikā bija daži interesanti momenti, ripas tika mestas mūsu zonā – tā ir necieņa. Mums tas viss īstenībā deva papildu motivāciju un nedaudz sadusmoja,” radušos asumus spēles gaitā komentēja Bārtulis, vienlaicīgi gan piebilstot, ka īsti nav redzējis, kas notika pēc otrās spēles trešdaļas, kad ar vienu no čehiemsaķērās Koba Jass.

Tāpat hokejists izteicās, ka ar Eiropas laukumiem aprod ar vien labāk un katra nākamā spēle dod papildu pārliecību.

Autors: Jānis Celmiņš / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites