Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Marcels Hosa pārceļas uz Prāgu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Prāgas hokeja kluba “Lev Praha” ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs trešdien, 16. maijā, preses konferencē paziņoja par jaunu spēlētāju piesaisti komandai. Čehijas galvaspilsētas vienībā, kuras budžets 2013. gada sezonā būs 19 miljoni eiro, jaunpienācēju vidū būs “Dinamo Rīga” zvaigzne Marcels Hosa (187/12.10.1981), Gagarina kausa ieguvējs Jakubs Klepišs, Tomašs Mojžišs un Ondrejs Ņemecs.

Hosa “Dinamo” sastāvā divarpus sezonās (2009, 2010, 2012) aizvadīja 146 spēles, guva 74 vārtus, izdarīja 50 rezultatīvas piespēles un savāca 124 rezultativitātes punktus.

“Lev” starpsezonā ieguva jaunus īpašniekus, pārcēlās no slovāku mazpilsētas Popradas uz Centrāleiropas hokeja centru Prāgu, piesaistīja Normundu Sējēju un palielināja budžetu. Trešdien klubs iepazīstināja ar jauno logo un nākamās sezonas plāniem.

Salīdzinot ar 2012. gada sezonu, kluba ģerbonī palicis tikai lauva. Arī hokejistu formas būs savādākas, jo mājās klubs spēlēs sarkanos, bet viesos – zilos kreklos. “Vēlos uzsvērt, ka mums ir pilnīgi jauns klubs. Mums nav sakaru ar “Lev Poprad” klubu,” preses konferencē teica kluba pārstāvis Jans Rahota.

Sējējs iepazīstināja ar jaunpienācējiem. Uzbrukumā “Lev” pastiprinās Maskavas un Rīgas klubu zvaigznes – Jakubs Klepišs un Marcels Hosa, aizsardzību stiprinās Ondrejs Ņemecs un Tomašs Mojžišs. Sējējs nekomentēja presē izskanējušās baumas par Petra Nedveda piesaisti, kurš 40 gadu vecumā debitēja Pasaules čempionātā Zviedrijā un kopā ar Čehijas izlasi turpina cīņu par godalgām.

No iepriekšējās sezonas kluba sastāvā palicis cits spēlētājs ar “Dinamo Rīga” pieredzi – uzbrucējs Jurajs Mikušs, kā arī aizsargs Jiri Hunkešs. “Ar pārējiem spēlētājiem plānojam vienoties līdz jūlija beigām,” teica Sējējs.

“Vēlamies būt kā maza Čehijas izlase,” preses konferencē pauda kluba vadības pārstāvis Jans Musils. “Lai mūsu līdzjutēji apmeklētu spēles un justu, ka spēlējam pret krieviem.” Sējējs papildināja, ka kluba kodolu veidos čehu un slovāku hokejisti, bet pārrunas tiek veiktas arī Norvēģijā. Mājas spēles paredzēts aizvadīt “Praha Sparta” arēnā, jo nav izdevies vienoties ar lielāko pilsētas zāli “O2 Arena”.

Autors: Māris Noviks / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites