Parizē 2+1 sekmē “Devils” uzvaru un līdzsvaru sērijā

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Ņūdžersijas „Devils” komandai izdevies uzvarēt Ņujorkas „Rangers” vienību Stenlija kausa izcīņas ceturtajā Austrumu konferences finālsērijas spēlē (4:1) un sērijā panākt līdzsvaru – 2-2.

Mača rezultātu „Devils” atklāja jau mača devītajā minūtē, kad vārtus guva Braiss Salvadors. Pēc neilga laika „Devils” pārsvaru dubultoja un panāca jau 2:0. Otro spēles trešdaļā komandas aizvadīja bez vārtsargu sarūgtināšanas, bet trešajā Zaks Parizē divs reizes ļāva uzgavilēt „Devils” faniem, bet Ruslans Fedotenko reizi arī „Rangers”. Mača beigu rezultāts – 4:1 un sērijā šobrīd līdzsvars – 2-2.

Martins Brodērs „Devils” vārtos atvairīja 28 no 29 pretinieku metieniem, bet jau pieminētie Zaks Parizē un Braiss Salvadors izcēlās ar attiecīgi 2+1 un 1+1.

Jau naktī no otrdienas uz trešdienu Rietumu konferences finālsēriju būs iespēja noslēgt Losandželosas „Kings”, kas piekto reizi mērosies spēkiem ar Fīniksas „Coyotes” (šobrīd sērijā 3-1), bet „Devils” un „Rangers” sēriju turpinās dienu vēlāk.

Autors: Jānis Celmiņš / SportaCentrs.com