Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

DINAMO sastāvu papildinās uzbrucējs Alexandre Giroux


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

DINAMO RĪGA noslēgusi vienošanos uz 2 sezonām ar 30 gadus veco kanādiešu uzbrucēju Alexandre Giroux (Aleksandrs Žirū), kurš iepriekšējo sezonu aizvadīja NHL kluba COLUMBUS BLUE JACKETS sistēmā, spēlējot NHL un AHL fārmklubā SPRINGFIELD FALCONS.  Alexandre Giroux ir viens no pēdējo sezonu AHL rezultatīvākajiem hokejistiem, kurš divas reizes ir izcīnījis Kaldera kausu, kā arī nopelnījis vairākas individuālās balvas, tajā skaitā 2009. gadā kļūstot par AHL sezonas vērtīgāko un rezultatīvāko hokejistu. 1999. gada NHL jauno spēlētāju draftā Alexandre Giroux ar kopējo 213. numuru 7. kārtā draftēja OTTAWA SENATORS, taču NHL viņš ir aizvadījis tikai 48 spēles.
Alexandre Giroux (augums – 188 cm, svars – 90 kg) dzimis 1981. gada 16. jūnijā Kanādas pilsētā Kvebekā. Savas karjeras laikā viņš ir spēlējis tikai 3 Ziemeļamerikas līgās – QMJHL, AHL un NHL, un allaž ir izcēlies ar ļoti augstu rezultativitāti. QMJHL līgā Alexandre Giroux 3 sezonu laikā kopā regulārajā čempionātā un play-off ir piedalījies 248 (202 + 46) spēlēs, kurās guva 127 vārtus un atdeva 129 rezultatīvas piespēles. Lielāko daļu savas karjeras viņš ir aizvadījis AHL, kur 11 sezonu laikā ir spēlējis 6 komandu (GRAND RAPIDS GRIFFINS, BINGHAMTON SENATORS, HARTFORD WOLF PACK/WHALERS, HERSHEY BEARS, CHICAGO WOLVES, OKLAHOMA CITY BARONS, SPRINGFIELD FALCONS) sastāvā regulārajā čempionātā aizvadot 771 spēles, kurās guva  368 vārtus un atdeva 336 rezultatīvas piespēles, bet 118 play-off mačos izcēlās ar 52 vārtu guvumiem un 51 rezultatīvu piespēli. Savas spīdošās AHL karjeras laikā Alexandre Giroux divreiz ir kļuvis par AHL čempionu, 2009. un 2010. gadā izcīnot Kaldera kausu kopā ar HERSHEY BEARS. Tāpat viņš 2009. gadā tika atzīts par AHL vērtīgāko spēlētāju (Les Cunningham Award), 2009. gadā kļuva par AHL rezultatīvāko hokejistu (Sollenberger Trophy), 2009. un 2010. gadā kļuva par AHL labāko vārtu guvēju (Willie Marshall Award), bet 2010. gadā kļuva par AHL play-off rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Neskatoties uz ļoti veiksmīgo karjeru AHL, NHL Alexandre Giroux nostiprināties nav izdevies. Kopumā 6 sezonu laikā viņš ir mēģinājis nostiprināties 4 dažādu NHL klubu (NEW YORK RANGERS, WASHINGTON CAPITALS, EDMONTON OILERS un COLUMBUS BLUE JACKETS) pamatsastāvā, taču kopā ir aizvadījis tikai 48 spēles, gūstot 6 vārtus un atdodot 6 rezultatīvas piespēles. Pēdējo sezonu Alexandre Giroux aizvadīja NHL kluba COLUMBUS BLUE JACKETS sistēmā, šīs komandas sastāvā NHL aizvadot 9 spēles (1 gūti vārti), bet lielāko daļu sezonas viņš nospēlēja AHL fārmklubā SPRINGFIELD FALCONS, kur 65 spēlēs 28 vārti un 26 rezultatīvas piespēles.
Hokeja speciālisti raksturo Alexandre Giroux kā malējo uzbrucēju ar ļoti spēcīgu un precīzu metienu, kurš vienlīdz labi spēlē gan kreisajā, gan labajā malā.

DINAMO RĪGA noslēgusi vienošanos uz 2 sezonām ar 30 gadus veco kanādiešu uzbrucēju Alexandre Giroux (Aleksandrs Žirū), kurš iepriekšējo sezonu aizvadīja NHL kluba COLUMBUS BLUE JACKETS sistēmā, spēlējot NHL un AHL fārmklubā SPRINGFIELD FALCONS.  Alexandre Giroux ir viens no pēdējo sezonu AHL rezultatīvākajiem hokejistiem, kurš divas reizes ir izcīnījis Kaldera kausu, kā arī nopelnījis vairākas individuālās balvas, tajā skaitā 2009. gadā kļūstot par AHL sezonas vērtīgāko un rezultatīvāko hokejistu. 1999. gada NHL jauno spēlētāju draftā Alexandre Giroux ar kopējo 213. numuru 7. kārtā draftēja OTTAWA SENATORS, taču NHL viņš ir aizvadījis tikai 48 spēles. Alexandre Giroux (augums – 188 cm, svars – 90 kg) dzimis 1981. gada 16. jūnijā Kanādas pilsētā Kvebekā. Savas karjeras laikā viņš ir spēlējis tikai 3 Ziemeļamerikas līgās – QMJHL, AHL un NHL, un allaž ir izcēlies ar ļoti augstu rezultativitāti. QMJHL līgā Alexandre Giroux 3 sezonu laikā kopā regulārajā čempionātā un play-off ir piedalījies 248 (202 + 46) spēlēs, kurās guva 127 vārtus un atdeva 129 rezultatīvas piespēles. Lielāko daļu savas karjeras viņš ir aizvadījis AHL, kur 11 sezonu laikā ir spēlējis 6 komandu (GRAND RAPIDS GRIFFINS, BINGHAMTON SENATORS, HARTFORD WOLF PACK/WHALERS, HERSHEY BEARS, CHICAGO WOLVES, OKLAHOMA CITY BARONS, SPRINGFIELD FALCONS) sastāvā regulārajā čempionātā aizvadot 771 spēles, kurās guva  368 vārtus un atdeva 336 rezultatīvas piespēles, bet 118 play-off mačos izcēlās ar 52 vārtu guvumiem un 51 rezultatīvu piespēli. Savas spīdošās AHL karjeras laikā Alexandre Giroux divreiz ir kļuvis par AHL čempionu, 2009. un 2010. gadā izcīnot Kaldera kausu kopā ar HERSHEY BEARS. Tāpat viņš 2009. gadā tika atzīts par AHL vērtīgāko spēlētāju (Les Cunningham Award), 2009. gadā kļuva par AHL rezultatīvāko hokejistu (Sollenberger Trophy), 2009. un 2010. gadā kļuva par AHL labāko vārtu guvēju (Willie Marshall Award), bet 2010. gadā kļuva par AHL play-off rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Neskatoties uz ļoti veiksmīgo karjeru AHL, NHL Alexandre Giroux nostiprināties nav izdevies. Kopumā 6 sezonu laikā viņš ir mēģinājis nostiprināties 4 dažādu NHL klubu (NEW YORK RANGERS, WASHINGTON CAPITALS, EDMONTON OILERS un COLUMBUS BLUE JACKETS) pamatsastāvā, taču kopā ir aizvadījis tikai 48 spēles, gūstot 6 vārtus un atdodot 6 rezultatīvas piespēles. Pēdējo sezonu Alexandre Giroux aizvadīja NHL kluba COLUMBUS BLUE JACKETS sistēmā, šīs komandas sastāvā NHL aizvadot 9 spēles (1 gūti vārti), bet lielāko daļu sezonas viņš nospēlēja AHL fārmklubā SPRINGFIELD FALCONS, kur 65 spēlēs 28 vārti un 26 rezultatīvas piespēles. Hokeja speciālisti raksturo Alexandre Giroux kā malējo uzbrucēju ar ļoti spēcīgu un precīzu metienu, kurš vienlīdz labi spēlē gan kreisajā, gan labajā malā.

Avots: DinamoRiga.lv


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites