Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

DINAMO RĪGA pievienojas Rob Schremp


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

DINAMO RĪGA vienojusies par 2 gadu līguma parakstīšanu ar 25 gadus veco amerikāņu centra uzbrucēju Rob Schremp (Robs Šremps), kurš iepriekšējo sezonu aizvadīja Zviedrijas Elites sērijas klubā MODO HOCKEY, bet pirms tam ir spēlējis NHL un AHL komandās. 2004. gadā NHL jauno spēlētāju draftā viņu 1. kārtā ar kopējo 25. numuru izvēlējās EDMONTON OILERS.

Rob Schremp (augums – 180 cm, svars – 88 kg) dzimis 1986. gada 1. jūlijā ASV pilsētā Sirakūzā (Syracuse), Ņujorkas štatā. Savu hokejista karjera viņš iesāka savā dzimtajā pilsētā, bet 16 gadu vecumā pārcēlās uz Ontārio Hokeja līgu (OHL) Kanādā, kur četru sezonu laikā divu komandu (MISSISSAUGA ICE DOGS un LONDON KNIGHTS) sastāvā regulārajā čempionātā aizvadīja 247 spēles (154 vārti un 230 rezultatīvas piespēles), bet play-off 54 spēles (31 piespēles un 59 rezultatīvas piespēles), izcīnot arī Kanādas junioru hokeja galveno balvu – Memoriālo kausu (CHL čempioni). Turklāt Rob Schremp savulaik ir ieguvis arī veselu virkni OHL un CHL individuālo balvu. Pēc spīdošās karjeras Kanādas junioru hokeja līgā, no 2006/2007. gada sezonas nākamos 5 gadus aizvadīja NHL un AHL klubos, pēdējās divās sezonās praktiski visu laiku spēlējot pasaules spēcīgākajā līgā. Šajā laikā viņš NHL trīs klubu sastāvā (EDMONTON OILERS, NEW YORK ISLANDERS un ATLANTA TRASHERS) ir aizvadījis 114 spēles, kurās guva 20 vārtus un 34 rezultatīvas piespēles. AHL Rob Schremp trīs komandu sastāvā (WILKES-BARRE SCRANTON PENGUINS, SPRINGFIELD FALCONS, BRIDGEPORT SOUND TIGERS) ir aizvadījis 217 spēles, kurās guva 47 vārtus un atdeva 125 rezultatīvas piespēles. Pirms iepriekšējās sezonas Rob Schremp pārcēlās uz Eiropu, pievienojoties Zviedrijas Elites sērijas klubam MODO HOCKEY. Šīs komandas sastāvā regulārajā čempionātā viņš 55 spēlēs guva 19 vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles, bet play-off 6 mačos 1 vārti un 4 rezultatīvas piespēles.

Rob Schremp divas sezonas pēc kārtas ASV U20 izlases sastāvā spēlēja pasaules U20 čempionātos, bet iepriekšējā sezonā ASV pieaugušo izlases sastāvā piedalījās pārbaudes turnīrā.

DINAMO RĪGA vienojusies par 2 gadu līguma parakstīšanu ar 25 gadus veco amerikāņu centra uzbrucēju Rob Schremp (Robs Šremps), kurš iepriekšējo sezonu aizvadīja Zviedrijas Elites sērijas klubā MODO HOCKEY, bet pirms tam ir spēlējis NHL un AHL komandās. 2004. gadā NHL jauno spēlētāju draftā viņu 1. kārtā ar kopējo 25. numuru izvēlējās EDMONTON OILERS. Rob Schremp (augums – 180 cm, svars – 88 kg) dzimis 1986. gada 1. jūlijā ASV pilsētā Sirakūzā (Syracuse), Ņujorkas štatā. Savu hokejista karjera viņš iesāka savā dzimtajā pilsētā, bet 16 gadu vecumā pārcēlās uz Ontārio Hokeja līgu (OHL) Kanādā, kur četru sezonu laikā divu komandu (MISSISSAUGA ICE DOGS un LONDON KNIGHTS) sastāvā regulārajā čempionātā aizvadīja 247 spēles (154 vārti un 230 rezultatīvas piespēles), bet play-off 54 spēles (31 piespēles un 59 rezultatīvas piespēles), izcīnot arī Kanādas junioru hokeja galveno balvu – Memoriālo kausu (CHL čempioni). Turklāt Rob Schremp savulaik ir ieguvis arī veselu virkni OHL un CHL individuālo balvu. Pēc spīdošās karjeras Kanādas junioru hokeja līgā, no 2006/2007. gada sezonas nākamos 5 gadus aizvadīja NHL un AHL klubos, pēdējās divās sezonās praktiski visu laiku spēlējot pasaules spēcīgākajā līgā. Šajā laikā viņš NHL trīs klubu sastāvā (EDMONTON OILERS, NEW YORK ISLANDERS un ATLANTA TRASHERS) ir aizvadījis 114 spēles, kurās guva 20 vārtus un 34 rezultatīvas piespēles. AHL Rob Schremp trīs komandu sastāvā (WILKES-BARRE SCRANTON PENGUINS, SPRINGFIELD FALCONS, BRIDGEPORT SOUND TIGERS) ir aizvadījis 217 spēles, kurās guva 47 vārtus un atdeva 125 rezultatīvas piespēles. Pirms iepriekšējās sezonas Rob Schremp pārcēlās uz Eiropu, pievienojoties Zviedrijas Elites sērijas klubam MODO HOCKEY. Šīs komandas sastāvā regulārajā čempionātā viņš 55 spēlēs guva 19 vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles, bet play-off 6 mačos 1 vārti un 4 rezultatīvas piespēles. Rob Schremp divas sezonas pēc kārtas ASV U20 izlases sastāvā spēlēja pasaules U20 čempionātos, bet iepriekšējā sezonā ASV pieaugušo izlases sastāvā piedalījās pārbaudes turnīrā.

Avots: DinamoRiga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites