Losandželosas “Kings” Stenlija kausa izcīņas finālsērijā vādībā ar 2-0


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Otrā spēle Ņūdžersijā un otrā Losandželosas “Kings” uzvara pagarinājumā ar rezultātu 2:1.
Abas spēles ir neredzēti spraigas un ar neskaitāmiem bīstamiem momentiem pie abu komandu vārtiem, bet Losandželosas “Kings” tomēr atrod veidu kā izmantot par vienu iespēju vairāk un pārspēj Ņūdžersijas “Devils” vārtsargu Martinu Brodēru.
Interesanti ir tas, ka nākamās divas spēles ir šī brīža līderu mājās – Losandželosā. “Velniem” būs pamatīgi jāsaņemas, ja viņi grib kaut ko mainīt, jo viesos to izdarīt būs daudz grūtāk. Pēc Latvijas laika nākamā spēle ir naktī uz otrdienu, bet ceturtā spēle jau naktī uz ceturtdienu.
Piedāvājam noskatīties video no otrās Stenlija kausa izcīņas finālsērijas spēles, kurā Losandželosas “Kings” izcīnīja uzvaru pār Ņūdžersijas “Devils” pagarinājumā ar rezultātu 2:1. Uzvaras vārtus guva Džefs Kārters.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites