Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Naumovs: “Ar treneriem ir tāpat kā ar spēlētājiem – ne es pirmais tāds, ne pēdējais”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Lai gan runas par šo tēmu klīda jau ilgāku laiku, Rīgas „Dinamo” komanda savā oficiālajā mājas lapā tikai šodien pavēstījusi, ka uz vienu sezonu noslēgts līgums ar somu vārtsargu treneri Miku Tarvainenu. Līdz ar to šobrīd bez darba ir līdzšinējais komandas vārtsargu treneris Sergejs Naumovs, kurš gan izsaka cerību, ka ilgi šādā statusā ilgi nenākšoties dzīvot – varianti esot!

Līdzšinējais „Dinamo” vārtsargu treneris Sergejs Naumovs situāciju komentē pavisam īsi. „Tas ir bizness, kā ir, tā ir! Atceros, ka pēc sezonas man kāds prasīja, vai ir jāpagarina līgums ar Krisu Holtu, arī toreiz es atbildēju līdzīgi. Man nav nekādu emociju – ne labu, ne sliktu. Protams, būt un strādāt mājās ir patīkamāk, taču neko darīt, jāmeklē kas jauns. Ar treneriem ir tāpat kā ar spēlētājiem. Ne es esmu pirmais tāds, ne pēdējais,” pauž treneris, pagaidām gan nevēloties publiski komentēt, kāpēc, viņaprāt, līgums nav ticis pagarināts.

„Būs jābrauc strādāt kaut kur citur,” nosaka Naumovs, ar konkrētu klubu nosaukšanu pagaidām neaizraujoties, taču nenoliedzot, ka piedāvājumi ir. Vai Naumovs varētu strādāt kādā no Kontinentālās hokeja līgas klubiem?

Arī uz šo jautājumu treneris pagaidām nevēlas atbildēt. „Varianti ir daudzi, dažādi un no dažādām līgām. Kad varianti kļūs arī par faktiem, visi par to uzzinās,” drošs ir Namovs, kurš no 5. līdz 14. jūlijam kopā ar leģendāro PSRS izlases vārtsargu Vladislavu Tretjaku vadīs Starptautiskas hokeja vārtsargu skolas nodarbības. „Līdz šīs nometnes sākumam skaidrībai par nākotni jau vajadzētu būt”, cerību izsaka Naumovs.

Lūgts komentēt Mikaela Telkvista atgriešanos Rīgā, Naumovs pauž, ka tā ir laba izvēle. „Mārim Jučeram blakus ir nepieciešams pieredzējis vārtsargs, un Telkvists tāds ir. No viņa var daudz mācīties un iegūt. Vēl vakar runāju ar Telkvistu un teicu, lai viņš palīdz Mārim. Viņš bija viens no labākajiem kandidātiem un uzskatu, ka ir izdarīta pareizā izvēle. ”

Autors: Jānis Celmiņš / SportaCentrs.com

Krisa Holta viedoklis:


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites