Znaroks un Vītoliņš uz Rīgu ved Gagarina kausu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Viena no slavenākajām trofejām hokeja pasaulē – Gagarina kauss – par prieku Latvijas hokeja līdzjutējiem 14.jūlijā tiks izstādīta universālveikalā “Elkor Plaza”.

Visiem tirdzniecības centra apmeklētājiem būs unikāla iespēja aplūkot Kontinentālās hokeja līgas galveno balvu, par kuru jau četras sezonas cīnījušies Rīgas “Dinamo” hokejisti un kuru aizvadītajā sezonā izcīnīja slavenie Latvijas treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Hokeja klubs Maskavas “Dynamo” abu treneru vadībā kļuva par 2011./2012. gada sezonas „play off” sērijas uzvarētājiem.

„Esam pagodināti uzņemt pie sevis slaveno trofeju, par kuru cīnās labākie hokejisti no Latvijas, Krievijas, Šveices, Čehijas, Kanādas, ASV un daudzām citām valstīm. Tas ir liels gods, ka par Gagarina kausa ieguvējiem kļuvuši arī Latvijas treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, kuri bijuši arī lieliski spēlētāji. Manuprāt, tas ir labs piemērs jaunajiem Latvijas hokejistiem, ka ar neatlaidīgu darbu sportā var sasniegt izcilus rezultātus,” saka Ronalds Feldmanis, “Elkor” valdes loceklis.

Gagarina kausu “Elkor Plaza” plkst. 12.00 svinīgas autokolonnas pavadībā nogādās pasākuma galvenie varoņi Znaroks un Vītoliņš. Pēc oficiālās tikšanās ar čempioniem ikviens interesents varēs saņemt autogrāfu un nofotografēties kopā ar zvaigznēm – Znaroku, Vītoliņu un Gagarina kausu. Vēl jo vairāk universālveikals “Elkor Plaza” saviem apmeklētājiem dāvās iespēju iegūt neaizmirstamas fotogrāfijas pasākuma norises vietā.

Gagarina kauss tiek pasniegts Kontinentālās hokeja līgas „play off” sērijas uzvarētājiem. Tas nosaukts pirmā cilvēka, kas lidojis kosmosā – Jurija Gagarina vārdā. Kauss ir izgatavots no sudraba un pārklāts ar zeltu. Kausa priekšpusē ir iegravēts Jurija Gagarina attēls skafandrā un lidojoša komēta, savukārt aizmugurē attēlots hokejists. Kauss rotāts ar mazām hokeja ripām, uz kurām jau redzami četru čempionvienību nosaukumi. Turpmāk gadu no gada šī ripu virtene, kas ieskauj kausu, tiks papildināta ar jaunu čempionu nosaukumiem. Kauss sver 19 kilogramus, tā tilpums ir aptuveni 12 litri. Kausa autors – Vladimirs Meizels, juvelieru studijas “MAYZEL” vadītājs.

Autors: Valdis Bērziņš / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites