Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Dinamo sāk ledus treniņus


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

16. jūlijā Inbox.lv ledus hallē Piņķos Rīgas “Dinamo” komandas spēlētāji sāka pirmos koptreniņus uz ledus, kuros iespēja sevi apliecināt ir dota hokejistiem, kuriem ir pārbaudes laika līgumi, un jaunajiem hokejistiem. Iepriekšējā sezonā šie spēlētāji spēlēja HK “Rīga” rindās.

Pārbaudes laika līgumus uz treniņnometnes laiku ar “Dinamo” ir noslēguši aizsargs Aleksandrs Galkins (1990), kā arī uzbrucēji Mārtiņš Cipulis (1980), Vitālijs Pavlovs (1989), Gunārs Skvorcovs (1990), Kaspars Saulietis (1987), Toms Hartmanis (1987), Edijs Leitāns-Rinke (1991), Koba Jass (1990). Treneri pēc šo hokejistu parādītā sniegumu treniņos un pārbaudes spēlēs izlems vai ar kādu no šiem spēlētājiem tiks slēgts pilnvērtīgs līgums.

“Dnamo” treniņos piedalās arī vairāki jaunie hokejisti, kuriem ir līgumi ar klubu, bet iepriekšējā sezonā viņi spēlēja MHL – aizsargi Edgars Dīķis (1991), Mārtiņš Jakovļevs (1991), Mārtiņš Porejs (1991), Artūrs Salija (1992), Andrejs Smirnovs (1992), kā arī uzbrucējs Rihards Bukarts (1995). Šiem spēlētājiem tiek dota iespēja sevi apliecināt kopā “Dinamo” treneru korpusam, un iespējams kāds no viņiem spēs izcīnīt vietu pamatsastāvā tagad vai sezonas laikā.

Tāpat komandas treniņos piedalās arī hokejisti, kurus “Dinamo” ir draftējusi KHL jauno spēlētāju draftā vai tiesības uz viņiem KHL/MHL pieder klubam – aizsargs Ņikita Koļesņikovs (1992), uzbrucēji Kaspars Daugaviņš (1988), Ralfs Rinke (1993) un Toms Andersons (1993). Šie spēlētāji diez vai paliks “Dinamo” sastāvā, jo viņiem jau ir vai drīzumā būs līgumsaistības ar citu valstu komandām, taču nav izslēgti varianti, ka nākotnē kāds no viņiem varētu arī papildināt “Dinamo” sastāvu.

22. jūlija vakarā komanda dosies uz Valmieru, kur no 23. jūlija – 2. augustam Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīs pirmssezonas treniņnometnes pirmo posmu. 3. augustā Daugavpilī “Dinamo” aizvadīs pirmo pārbaudes spēli, tiekoties ar Minskas “Dinamo”.

Autors: Jānis Celmiņš / SportaCentrs.com

Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites