Latvijas U-20 izlase svin otro uzvaru Žoltoka piemiņas turnīrā

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šodien 8. Tradicionālā S.Žoltoka piemiņas turnīrā tiks aizvadītas kārtējas divas spēles. Pirmā no tām laukumā devās Latvijas U-20 izlase, kas spēkojās ar Krievijas U-18 izlasi. Latvijas izlase svinēja otro uzvaru šī turnīra aizvadītajās trīs spēlēs, jo uzvarēja savus pretiniekus ar rezultātu 5:1.

Pirmo periodu veiksmīgāk aizvadīja Latvijas U-20 izlases spēlētāji, jo paši spēja iemest divas ripas pretinieku vārtos, un arī Elvisa Merzļikina sargātos vārtus spēja nosargāt neieņemtus. Pirmais spēles trešajā minūtē pie vārtu guvuma tika Toms Andersons, bet vel pēc astoņām minūtēm atzīmējās Martins Lavrovs. Abiem šiem spēlētājiem pēc pirmā perioda individuālās statistikas ailē varēja ierakstīt 1+1.

Otrajā periodā Latvijas izlases spēlētāji turpināja iesākto, kad bija nospēlētas gandrīz četras minūtes, no Riharda Bukarta piespēles trešos vārtus šai spēlē guva Arturs Kuzmenkovs. Kurš tādējādi turpināja būt rezultatīvākais Latvijas U-20 izlases spēlētājs šai turnīrā. Latvijas izlase otrā periodā vel paspēja izcelties arī ar trīs noraidījumiem, tomēr neviena no izlasēm līdz perioda beigām nespēja izmainīt spēles rezultātu.

Arī trešā periodā mājinieki (Latvijas izlase) nedomāja apstāties, un perioda astotajā minūtē pretinieku vārtsargu pārspēja Artjoms Dašutins. Otrā piespēle Rihardam Bukartam. Perioda 10 minūtē Andris Siksnis panāca jau graujošu piecu vārtu pārsvaru. Tomēr arī Krievijas izlases spēlētāji šai spēlē sausā nepalika, jo septiņas minūtes līdz spēles beigām Aleksandram Mohšansevam izdevās ripu raidīt mājinieku vārtos.

Par spēles labākiem spēlētājiem Latvijas U-20 izlasē tika atzīts Toms Andersons, bet Krievijas U-18 izlasē Saveli Iļins. Sakarā ar to, ka Latvijas izlase savu dalību S.Žoltoka piemiņas turnīru ar šo spēli ir beiguši, tad par izlases vērtīgāko spēlētāju šai turnīrā tika atzīts Arturs Kuzmenkovs.