Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , , ,

“Dinamo” valde atsakās sadarboties ar LHF prezidentu Lipmanu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šodien notika Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” valdes sēde, kurā tika apspriesti arī Latvijas Hokeja federācijas prezidenta Kirova Lipmana izteikumi attiecībā par “Dinamo” amatpersonām.

Kluba valde norādījusi, ka kopš “Dinamo” dibināšanas to vienmēr nepatīkami pārsteigusi Lipmana negatīvā attieksme pret klubu, “neskatoties uz to, ka līdz pat 70% spēlētāju Latvijas pieaugušo, U-20 un U-18 hokeja izlasēs pārstāv “Dinamo” kluba sistēmas komandas (“Dinamo”, “Rīga”, “Juniors”)”. Tiek norādīts, ka Lipmana destruktīvā rīcība sevišķi ir aktivizējusies KHL 5. sezonā, kad “Dinamo” apmelošanas un intrigu piesātinātas politikas realizēšana, ir kārtējais Lipmana mēģinājums ne tikai demoralizēt mūsu komandu spēlētājus, trenerus un darbiniekus, bet tā ir arī apzināta darbība ar mērķi iedragāt kluba prestižu.

“Šādi rīkojoties pirms atbildīgām starptautiskajām sacensībām K. Lipmans pierāda Latvijas iedzīvotājiem, ka viņam ir vienaldzīgs Latvijas hokeja izlašu sniegums starptautiskajās sacensībās un diemžēl viņu nesatrauc arī Latvijas izlases dalība Olimpiskajās spēlēs Sočos,” – norādīts kluba paziņojumā. Tāpat tiek teikts, ka Lipmans mēģina “bruģēt ceļu”, lai neveiksmīga izlašu starta gadījumā vainu noveltu uz citiem. Savukārt panākumu gadījumā viņš visus laurus piedēvēs sev.

Izvērtējot Lipmana rīcību, valde arī atzina par neiespējamu turpmāku sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju Kirova Lipmana vadībā.

Jāpiebilst, ka “Dinamo Rīga” piedalīšanās Kontinentālajā hokeja līgā jeb Krievijas atklātajā čempionātā kļuva iespējama ar Latvijas Hokeja federācijas un personīgi tās prezidenta Kirova Lipmana piekrišanu.

“Dinamo Rīga” valdes paziņojums (oriģinālais teksts)

AS DINAMO RĪGA kopš dibināšanas 2008. gadā, vienmēr par pamatu kluba hokeja attīstības filozofijai ir likusi sekojošus pamatprincipus:

1. spēlējot starptautiskajās sacensībās rūpēties par Latvijas hokeja attīstītību iesaistot savās komandās pēc iespējas vairāk Latvijas hokejistus;

2. atbalstīt visa vecuma Latvijas hokeja izlases – gan ar spēlētājiem, gan treneriem, gan apkalpojošo personālu (tajā skaitā maksājot algas), gan inventāru un citām izlasēm nepieciešamām tehniskajām lietām;

3. spēlējot starptautiskajās sacensības (KHL un MHL) veidot Latvijas hokeja lielvalsts statusu un veicināt hokeja attīstību Latvijā sākot no bērnu un jauniešu komandām līdz pat profesionālām pieaugušo komandām.

Vislielāko gandarījumu mūsos raisa Latvijas iedzīvotāju attieksme pret mūsu komandu, kurai līdzjutēji tic, ar kuru viņi vēlas lepoties un ar kuru viņi ir kopā ne tikai priecīgos, bet arī sarežģītos brīžos.

Mēs augsti novērtējam līdzjutēju uzticību un klubs pieliks visus spēkus, lai arī turpmāk attaisnotu Latvijas iedzīvotāju uzticību DINAMO RĪGA komandai, kā arī darīsim visu, lai arī turpmāk starptautiskajās sacensībās celtu Latvijas hokeja un arī valsts prestižu.

Kopš AS DINAMO RĪGA dibināšanas mūs vienmēr ir nepatīkami pārsteigusi LHF prezidenta K.Lipmana negatīvā attieksme pret DINAMO RĪGA klubu, neskatoties uz to, ka līdz pat 70% spēlētāju Latvijas pieaugušo, U-20 un U-18 hokeja izlasēs pārstāv DINAMO RĪGA kluba sistēmas komandas (DINAMO RĪGA, HK RĪGA, HK JUNIORS). K.Lipmana destruktīvā rīcība sevišķi ir aktivizējusies KHL 5. sezonā, kad AS DINAMO RĪGA apmelošanas un intrigu piesātinātas politikas realizēšana, ir kārtējais K.Lipmana mēģinājums ne tikai demoralizēt mūsu komandu spēlētājus, trenerus un darbiniekus, bet tā ir arī K.Lipmana apzināta darbība ar mērķi iedragāt DINAMO RĪGA kluba prestižu.

Šādi rīkojoties pirms atbildīgām starptautiskajām sacensībām K.Lipmans pierāda Latvijas iedzīvotājiem, ka viņam ir vienaldzīgs Latvijas hokeja izlašu sniegums starptautiskajās sacensībās un diemžēl viņu nesatrauc arī Latvijas izlases dalība Olimpiskajās

spēlēs Sočos. Ar sev raksturīgu un sev īpaši tīkamu intrigu un apmelošanas politiku, K.Lipmans mēģina jau šobrīd ”bruģēt Lipmana atkāpšanās ceļu”, lai atbildību no sevis neveiksmīga izlašu starta gadījumā, līdzīgi kā tas ir bijis līdz šim, kārtējo reizi noveltu uz citiem un vainīgos atrastu Latvijas izlašu komandu spēlētājos, treneros, menedžeros un, protams, neveiksmju gadījumā kā viens no galvenajiem vaininiekiem tiks atzīts DINAMO RĪGA klubs.

Savukārt, atzīstamu rezultātu vai panākumu gadījumā, kā tas arī ir bijis līdz šim, visus iemeslus rezultātu sasniegšanā K.Lipmans attiecinās nevis uz treneru, spēlētāju un vecāku ieguldījumu, bet gan piedēvēs savam K.Lipmana ”izcili veiksmīgā” hokeja dzīves vadītāja talantam.

Diemžēl K.Lipmana enerģija šobrīd ir vērsta nevis uz Latvijas hokeju izlašu sagatavošanu dalībai starptautiskajās sacensībās, bet gan uz DINAMO RĪGA prestiža iedragāšanu un koncentrēšanos tikai uz vienas starptautiskas sacensības sarīkošanu – 2017. gada Pasaules Čempionātu hokejā, kuru K.Lipmans vēlētos, līdzīgi kā 2006. gada Pasaules Čempionātu, izveidot par K.Lipmana biznesa projektu.

Izvērtējot LHF prezidenta K.Lipmana rīcību, kas nodara ievērojamu kaitējumu Latvijas hokeja attīstībai un prestižam, un ir vērsta pret DINAMO RĪGA, valde nolēma atzīt par neiespējamu AS DINAMO RĪGA turpmāku sadarbību ar LHF K.Lipmana vadībā.

Autors: Jānis Pārums / SportaCentrs.com

Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites