Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Arī Ņiživijs, visticamāk, nespēlēs pasaules čempionātā


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Kā vēsta laikraksts Latvijas Avīze, šā gada pasaules hokeja čempionātā, visticamāk, nepiedalīsies arī Aleksandrs Ņiživijs. Pieredzējušais uzbrucējs ir iekļauts paplašinātajā kandidātu sarakstā un vēl nav pateicis galavārdu, tomēr viņš acīmredzot izlasei nevarēs palīdzēt.

“Te nav jautājums – gribu vai negribu, man ir savi iemesli. Sezona beidzās 25. februārī. Mēnesis pagājis. Manā vecumā vajadzētu turpināt gatavoties un uzturēt formu, nevar kā 18 gados – paņemt nūju un iet spēlēt. Pēc sezonas atpūtos, piekārtoju veselību, bija sakrājušās personiskās lietas, kuras vajadzēja izdarīt. It kā jau gribētos spēlēt, bet…,” Aleksandrs Ņiživijs sacīja laikrakstam Latvijas Avīze. Ņiživijs rīt ieradīsies uz izlases pirmo treniņu, kas notiks Ozolniekos – tomēr nevis sportiskos nolūkos, bet gan tādēļ, lai satiktu komandu un izlases vadību.

Ņiživijs, kuram šobrīd ir 36 gadi, sezonu iesāka Kontinentālās hokeja līgas klubā Rīgas “Dinamo”, kā labā 33 spēlēs guva vienus vārtus atdeva 14 rezultatīvas piespēles un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -10. Neilgi pirms regulārās sezonas beigām Ņiživijs pārgāja uz Prāgas “Lev”, kur septiņos mačos guva vienus vārtus un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1. Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā “Lev” četrās spēlēs zaudēja Maskavas CSKA, bet Ņiživijs, laukumā ejot trīs mačos, pie punktiem netika un nopelnīja lietderības koeficientu -2.

Ņiživijs pēc 2011.gada pasaules čempionāta paziņoja par karjeras beigšanu izlasē, taču šogad tajā atgriezās. Starp 1999. un 2011.gadu Aleksandrs bija izlaidis tikai vienu pasaules čempionātu, un 2011.gadā viņš ar pieciem punktiem (1+4) sešās spēlēs bija starp rezultatīvākajiem izlasē. Atgādinām, ka ceļgala operācijas dēļ pasaules čempionātā nespēlēs Jaroslavļas “Lokomotiv” uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, taču operāciju dēļ neskaidrība ir arī par Oskaru Bārtuli, Mārtiņu Karsumu un Gunti Galviņu. Tikmēr Edgars Masaļskis atkopjas pēc meniska operācijas.

Šogad pasaules čempionāts atkal notiks Zviedrijā un Somijā. Latvija spēlēs Helsinku apakšgrupā, kurā tiksies ar Krieviju, Somiju, Slovākiju, ASV, Vāciju, Franciju un Austriju. Pirmā spēle Latvijai paredzēta ceturtajā maijā pret Krieviju

Autors: Agris Suveizda / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites