Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Girgensons jau jūnija sākumā dosies uz “Sabres” nometni


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) noslēgumam tuvojas 2012./2013. gada sezona, taču gados jaunais latviešu hokejists Zemgus Girgensons jau jūnija sākumā plāno doties uz Bufalo, lai sāktu gatavoties jaunajai sezonai.

NHL 2012. gada draftā Girgensonu ar kopējo 14. kārtas numuru pirmajā kārtā izraudzījās Bufalo “Sabres” klubs, taču šosezon uzspēlēt pasaules vadošajā līgā latvietim vēl nebija lemts. Arī šī vasara latvietim solās būt spraiga.

„Jau 8. jūnijā dodos uz Bufalo, kur pāris dienas vēlāk sāksies treniņnometne visiem jaunajiem, kuriem ir iespējas iekļūt lielajā komandā. Klubs ir parūpējies par visiem sadzīviskajiem jautājumiem – dzīvošanu, ēšanu, treniņiem. Atliek vien strādāt ar pilnu atdevi un apliecināt sevi. Jā, kluba vadība teica, ka šie treniņi ir pēc brīvas izvēles, taču mēs visi saprot, ko nozīmē „pēc brīvas izvēles”, ja esmu jaunais. Man nav lielas izvēles. Ja skatāmies no otras puses, tad tas ir labs variants, jo esot mājās varu arī nedaudz paslinkot… Tur tā nevarēs,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com savus tuvākos nākotnes plānus atklāj Zemgus Girgensons.

Šī treniņnometne ilgs trīs nedēļas. Tai sekos nedēļu ilga pauze, bet jau jūlija ievadā uz treniņnometni atkal pulcēsies visi kluba sistēmā esošie jaunie hokejisti. „Ļoti ceru, ka tā nebūs nometne ar armijniekiem, par kuriem esmu stāstījis jau iepriekš,” īsi nosaka latvietis, kurš cer jau nākamajā sezonā debitēt Nacionālajā Hokeja līgā (NHL). „Viss atkarīgs no manis paša. Sezonas beigās runāju ar ģenerālmenedžeri, kurš teica, ka man ir labas iespējas. Ja ne kopš paša sezonas sākuma, tad tās gaitā noteikti,” klāsta hokejists, kurš maijā debitēja arī Latvijas pieaugušo izlasē.

Šīs sezonas Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlēs latvietis, kuram ir tikai 19 gadi, piedalījās 61 spēlē, gūstot sešus vārtus un izdarot 11 rezultatīvas piespēles. Tikmēr Kaldera kausa izcīņā Girgensonam izdevās gūt trīs vārtus trijās čempionāta spēlēs, kļūstot par Ročesteras „Americans” komandas labāko snaiperi.

Autors: Jānis Celmiņš / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites