Kategorijas | Intervijas, Jaunumi


Dārziņš: “Redzams, kāpēc komanda sasniedz lielus mērķus”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunajā sezonā Latvijas izlases kapteinis Lauris Dārziņš spēlēs Čeļabinskas “Traktor” klubā. Komanda sākusi gatavoties. Intervijā kluba mājas lapai latviešu uzbrucējs atzīst, ka atmosfēra ir lieliska, to nespēja sabojāt pat arēnas “nomīnēšanas” incidents.

Kā notiek treniņi? Kādi partneri komandā?
– Spēlējam, darbojamies zālē. Partneri komandā ir labi, ar viņiem spēlēt kopā ērti. Piemēram, šodienas treniņā man bija daudz vārtu momentu. Komandā ir savstarpēja saprašanās.

Esi jau paspējis sadraudzēties un ar kādu atrast kopīgu valodu?
– Nevaru kādu izcelt īpaši. Puiši visi ir labi, pietiekami draudzīgs kolektīvs. Uzreiz redzams, kāpēc komanda rāda tik labu sniegumu un sasniedz lielus mērķus.

Vakardienas incidents ar “bumbu” arēnā sabiedēja?
– Ne pārāk. Īpašas panikas nebija, tomēr uztvērām to nopietni. Kad mūs izveda no ēkas, tad jau sākām arī drusku pajokot. Žēl, ka tika pārtraukts treniņš – tik tikko bijām sākuši ieslidoties.

[Piezīme: arēnas “nomīnētājs” operatīvi tika notverts – tas izrādījās 14 gadīgs pusaudzis, kurš atzinās, ka īstenībā spridzekli nav ievietojis.]

Jautājumu ar mitekli atrisināji?
– Jā, īrēju dzīvokli. Pagaidām viens. Sieva ar dēlu drīz pārcelsies uz Čeļabinsku pavisam.

Paspēji jau apskatīt Čeļabinsku?
– Ne pārāk. Nesen bija atbraukusi sieva, ar viņu aizgājām uz koncertu. Bet bērnam pagaidām nav vīzas. Tiklīdz viņi atbrauks kopā, noteikti aizvedīšu ģimeni uz zooparku un pastaigāt pa Kirova ielu.

Autors: Rolands Eliņš / SportaCentrs.com

Foto: hctraktor.org


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites