Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Dinamo jaunieguvums Polāks: Daudz metīšu pa vārtiem


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

polak_vojtechKontinentālās hokeja līgas klubu Rīgas “Dinamo”, kas sešās spēlēs nopelnījis 13 punktus un Rietumu konferencē šobrīd ieņem trešo pozīciju, vakar papildināja 28 gadus vecais kreisās malas uzbrucējs Vojtehs Polāks, kura kontā ir piecas spēles Nacionālajā hokeja līgā. “Daudz metīšu pa sāncenšu vārtiem, daudz slidošu un mēģināšu palīdzēt komandai izcīnīt uzvaras,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com sacīja čehs.

“Zinu savus plusus un mīnusus, taču nepatīk raksturot to, kāds spēlētājs esmu. Varu pateikt, ka daudz metīšu pa sāncenšu vārtiem, daudz slidošu un mēģināšu palīdzēt komandai izcīnīt uzvaras. Esmu labs slidotājs un metējs,” sacīja Rīgas “Dinamo” jaunieguvums Vojtehs Polāks. Lai gan čehs šosezon nav spēlējis, viņš uzskata, ka vasarā pastrādājis pietiekami labi. “Būs nedaudz grūtāk, tomēr esmu apmierināts ar situāciju.”

“Viņu atrada Normunds Sējējs. Komandā ir savainojumi, vajadzēja spēlētāju, un šobrīd Polāks ir pie mums. Laiks rādīs, kas notiks pēc tam,” atzina Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols. “Līdz novembra pauzei Marcels Haščāks nespēlēs, bet šajā laika posmā mums ir 17 mači. Uzbrucēju nav. Protams, skaidrs, ka viņš nav labākajā formā – viens pats nevari sasniegt tādu līmeni kā kopā ar komandu.”

Šodien Polāks pirmo reizi trenējās kopā ar “Dinamo”, vingrinājumus izpildot virknējumā ar Polu Šehuru un Miku Indraši. “Robertam Bukartam pietrūkst fiziskās jaudas, un viņš momentus neizmantoja. Komandai un jo īpaši Robertam jāpieliek divcīņās,” pauda Ābols.

Savukārt Šehura jau spēlējis kopā ar Polāku – Amerikas Hokeja līgas kluba Aiovas “Stars” rindās. “Zinu viņu, taču ir pagājis ilgs laiks – seši gadi. Izskatās, ka Polāks var spēlēt un gūt vārtus, taču jāpagaida pirmais mačs,” sacīja kanādiešu centra uzbrucējs. “Savstarpējo ķīmiju atrast nav pārāk grūti – visi spēlējam hokeju un visi saprotam spēli. Tas gan var paņemt zināmu laiciņu, bet mūsu darbs ir spēlēt kopā ar jebkuru partneri.”

“Aģents piezvanīja, izstāstīja situāciju un jautāja, vai vēlos doties uz Rīgu. Atceros, kā Špenglera kausā, pārstāvot Klotenes “Flyers”, spēlēju pret “Dinamo”. Piedzīvojām pamatīgu sagrāvi – 2:8. Pat 2:9? Vēl labāk!” smejot sacīja 28 gadus vecais kreisās malas uzbrucējs, kurš bez Šehuras pazinis arī Marselu Hosu un spēlējis pret vārtsargu Jakubu Sedlāčeku.

Pagājušajā sezonā Polāks pārstāvēja trīs komandas – “Chomutov” un “Karlovy Vary” Čehijā un Davosu Šveicē. “Gribēju spēlēt ārpus Čehijas, taču lokauta dēļ vietas nebija. Kad tas beidzās, uzreiz devos uz Davosu,” pauda hokejists. “Ar sniegumu nebiju apmierināts – manuprāt, varēju spēlēt krietni labāk.”

Debija Rīgas “Dinamo” rindās viņam būs rītvakar, kad Latvijā viesosies divkārtējā Gagarina kausa čempione Maskavas “Dynamo”. “Tieši par to domāju, jo Nacionālajā hokeja līgā debitēju pret Kalgari “Flames” – komandu, kas iepriekšējā sezonā spēlēja Stenlija kausa finālā. Gribam uzvarēt čempionus,” noslēdza Polāks.

Autors: Ulvis Brože / SportaCentrs.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites