Fitnesam aktīvi pievēršas arī gados vecāki cilvēki


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Fitness_3r4Uzskats, ka fitnesa klubus pārsvarā apmeklē tikai gados jauni cilvēki, pavisam noteikti ir maldinošs, jo vecums nav šķērslis, lai uzturētu sevi labā formā un dzīvotu veselīgi. Kā norāda fitnesa klubu tīkla „Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, arvien vairāk dažādas sporta nodarbības apmeklē gados vecāki cilvēki, kas vēlas nodrošināt efektīvu organisma vielmaiņu, uzlabot fizisko izturību, kā arī uzlabot savu garastāvokli.

Ar fiziskajām aktivitātēm var nodarboties gandrīz jebkurš, taču ir svarīgi atrast sev piemērotāko treniņu veidu. Fiziski vingrinājumi, nūjošana, riteņbraukšana, peldēšana, ārstnieciskā vingrošana, skriešana, dejošana, fitness – ir ļoti daudz variantu, no kā izvēlēties sev patīkamāko nodarbi. Galvenais, ceļā uz aktīvu dzīvesveidu un labu veselību, ir vēlme sportot un nav svarīgi, vai esi jauns vai vecs.

“Fiziskas aktivitātes gados vecākiem cilvēkiem palīdz ne tikai izvairīties no nepatīkamām saslimšanām, bet arī uzlabo apetīti, miegu un kas ir ne mazums svarīgi – uzlabojas arī garastāvoklis un vispārējā apmierinātība ar dzīvi. Biežākā problēma gados vecākiem cilvēkiem ir kustības locītavās. Ja kustības izpaliek, tad locītavas sāk sāpēt, jo tajās nav pietiekami daudz šķidruma. Kad cilvēks kustas, tad visa viņa elpošanas sistēma, asinsrite un visi orgāni ir darbībā un nav jūtams diskomforts. Esam priecīgi mūsu fitnesa klubos redzēs gan ilggadējos fitnesa veterānus, gan arī iesācējus, kas savā cienījamā vecumā tomēr apņemas dzīvot veselīgi. Esam gandarīti par ikvienu, kas nebaidās no gadu skaita un labprāt pievienojas mums. Atlētikas fitnesa treneri labprāt palīdz ikvienam izvēlēties sev piemērotākos treniņu veidus un ir gatavi konsultēt jebkurā situācijā,” turpina Andris Žiganovs.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites