Fitnesa klubu apmeklētāji aizvien biežāk izmanto privātā trenera pakalpojumus


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

atletika_sporta-klubsKā zināms, privātie fitnesa treneri ir veselības un fitnesa profesionāļi, kas izstrādā individuālas treniņu programmas un motivē klientus tās izpildīt. Precīzi pārzinot cilvēka ķermeņa uzbūvi, darbību un izprotot klienta mērķi, personālais fitnesa treneris var izstrādāt individuālu un efektīvu treniņu programmu ikvienam. Kā norāda fitnesa klubu tīkla „Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, fitnesa klubu apmeklētāji izvēlas izmantot privātā trenera pakalpojumus, tādējādi iegūstot vēlamo rezultātu ātrāk un efektīvāk.

Privātā fitnesa trenera izvēle ne vienmēr ir tik viegla kā varētu šķist, ir svarīgi, lai treniņu laikā būtu sajūta, ka uzticies konkrētajam profesionālim un esi gatavs kopā ar viņu sasniegt teicamus rezultātus. Dažreiz, protams, var paveikties un jau pirmajā reizē, apmeklējot fitnesa nodarbību saprast – šis ir mans ideālais treneris. Ir būtiski, lai jūs apmierinātu nodarbības vadīšanas stils un savstarpējā komunikācija noritētu raiti. Dažreiz, diemžēl, jāapmeklē pat vairāki sporta klubi, līdz atrodat savu uzticības personu sportā.

“Tā kā sportošanas laikā trenerim uzticat pašu dārgāko – savu veselību un pašsajūtu, ir svarīgi, lai fitnesa trenera klātbūtnē justos komfortabli, droši un uzticami. Pamatojoties uz Jūsu fiziskās sagatavotības līmeni, privāto fitnesa treneru mērķis ir palīdzēt izstrādāt individuālās slodzes programmu, kas Jums ļaus efektīvi tuvoties vēlamajam rezultātam, jo nodarbojoties neatbilstoši savām spējām, attālināt savu mērķu sasniegšanu. Fitnesa treneri nosaka arī sekojošos parametrus – fiziskās slodzes līmeni un intensitāti, optimālās robežas Jūsu sirdsritmam un ieteicamo treniņu biežumu. Ņemot vērā Jūsu nostādīto mērķi, Jums tiks sniegta arī rekomendācija par sporta uzturu nodarbību laikā – treneri ieteiks, kā pareizāk lietot pārtiku pirms un pēc treniņa, kas ir ne mazāk būtisks faktors efektīvam rezultātam,” turpina Andris Žiganovs.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites