Fitnese trenere: Šoziem vērojama īpaša fitnesa klubu apmeklētāju aktivitāte


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Atletika_1Ziema ir tas laiks, kad sportiskās aktivitātes dabā bieži tiek aizstātas ar aktīviem treniņiem fitnesa klubā, kas ļauj būt labā formā arī gada aukstākajā periodā. Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, šogad fitnesa kluba apmeklētāju skaits ir būtiski palielinājies, turklāt fitnesa klubu aktīvi apmeklējot arī tie, kas dod priekšroku slēpošanai, slidošanai un citiem ziemas sporta veidiem, jo fitnesa zāles apmeklējums ļauj papildus stiprināt fizisko izturību.

Fitnesa klubu sniegtās iespējas ziemā ir ļoti plašas – var izvēlēties apmeklēt grupu treniņus, individuālās nodarbības, treniņus speciālista uzraudzībā un ne tikai. Taču, ja nav iespēja apmeklēt sporta zāli, tik un tā iespēju ir ļoti daudz – var nūjot, skriet, slēpot, slidot, pastaigāties, iet raitā solī u.c., galvenais nezaudēt vēlmi atrasties kustībā. Sportojot ārpus telpām aukstajā laikā gan jāņem vērā svarīgākie faktori – piemērots apģērbs, garāka iesildīšanās, šķidrums, atstarojošā veste u.c.

“Ziema ir laiks, kad liela daļa no mums atsāk regulāras sportiskās aktivitātes fitnesa klubos, jo vasarā bieži vien dodamies dažādos izbraukumos pie dabas, baudot sauli ārpus telpām. Jāteic, ka šogad fitnesa kluba “Atlētika” apmeklētāji ir īpaši sarosījušies, plaši apmeklētas ir gan grupu nodarbības, gan trenežieru zāles, kas mūs tikai priecē. Tāpat kā liela daļa mūsu apmeklētāju, arī mēs – “Atlētika” treneri, esam ziemas sporta veidu cienītāji, tāpēc mēdzam apvienot treniņus fitnesa zālē ar aktīvu atpūtu uz kalna. Gatavošanās ziemas sezonai sākas jau rudenī, jo fiziskā sagatavotība palīdz izvairīties no traumām un sāpīgiem kritieniem. Vislabākie ir izturības treniņi, un tos vajadzētu sākt vismaz 6 nedēļas pirms ziemas atvaļinājuma. Ieteicami ir arī koordinācijas vingrinājumi. Sportošana svaigā gaisā ziemas laikā var būt brīnišķīga, ja vien ievēro dažus drošības pasākumus,” turpina Veronika Kim.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites