Fitnesa klubs “Atlētika” uzsāk ilglaicīgu sadarbību ar pasaulē plaši pazīstamo zīmolu “Reebok”


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

SS14 Reebok Dance_Vanessa Vassallo_ 2Kopš šī gada janvāra, fitnesa klubu tīkls “Atlētika” ir uzsācis sadarbību ar visā pasaulē plaši pazīstamo un iecienīto fitnesa zīmolu “Reebok”. Pakāpeniski visos “Atlētika” fitnesa klubos tiks nomainīti “Reebok” vizuālie materiāli un kluba treneri turpmāk pirmie varēs izmēģināt jaunākos “Reebok” sasniegumus fitnesa apģērbu un apavu jomā.

“Atbalsts trenerim nozīmē daudz, jo līdz ar tehnoloģijām attīstās un mainās arī treniņnodarbības. Izmēģināt pirmajiem jaunos apavus un apģērbu ir būtiski un palīdz uzlabot mūsu nodarbību kvalitāti. Mūsu apņemšanās, tāpat kā zīmolam “Reebok” ir darboties kopā un sasniegt labākos rezultātus fitnesa nozarē,” savos iespaidos dalās fitnesa kluba “Atlētika” trenere Veronika Matvejeva.

“Esam lepni, ka sadarbojamies ar “Atlētiku”, tas ir solis tuvāk mūsu nākotnes mērķim kļūt par Nr. 1 fitnesa zīmolu arī Latvijā. Pakāpeniski “Atlētika” telpas rotās “Reebok” simbolika un vizuālie materiāli, savukārt, trenerus nodrošināsim ar jaunāko kolekciju apģērbu un apaviem ne tikai nodarbībās, bet arī brīvajā laikā,” norāda “Reebok” pārstāve Latvijā Ilze Auziņa – Grebeca.

Reebok ir vadošais pasaules sporta apģērba un inventāra, fitnesa un ikdienas apģērbu izgatavotājs un izplatītājs. Amerikas iedvesmots, globālais zīmols ir pionieris daudzās sporta industrijas inventāra un apģērba jomās, ar milzu pieredzi skriešanas sportā, treniņa kategorijās un fitnesā.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites