“Body Bike” grupu nodarbība – efektīvs treniņš cīņā ar lieko svaru un celulītu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Atletika_Foto(3)Treniņu iespējas sporta zālē ir gandrīz bezgalīgas, par vienu no populārākajām grupu nodarbībām pēdējā laikā kļuvis “Body Bike”, kas pēc savas būtības ir nodarbības uz velotrenažieriem atbilstošas mūzikas pavadībā, izpildot dažādus vingrinājumus. Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, “Body Bike” nodarbības ir paredzētas gan iesācējiem, gan nopietnākiem un pieredzējušiem fitnesa entuziastiem. Nepareizs ir arī uzskats, ka ar “Body Bike” nodarbojas tikai sievietes – nodarbības apmeklē arī stiprā dzimuma pārstāvji.

“Body Bike” treniņi galvenokārt trenē sēžas, kāju un arī vēdera muskulatūru, padarot to stingru, tomēr trumpis ir neticamā celulīta samazināšanās, padarot augšstilbus un sēžu tvirtu un gludu. “Body Bike” treniņš arī atbrīvo no stresa, uzlabo fizisko stāvokli, izturību un paātrina asinsriti, tādējādi arī paātrinot ķermeņa metabolisma procesus. Treniņš nepārslogo mugurkaulu un novērš dažādas mugurkaula un skriemeļu traumas pārslodzes dēļ, tāpēc ir piemērots cilvēkiem ar muguras problēmām. Velotrenažieri arī atstāj pozitīvu iespaidu uz locītavām un saitēm, padarot tās elastīgākas, kustības ar laiku paliek brīvākas un treniņi šķiet vieglāki un vieglāki. Treniņi palīdz ātri atbrīvoties no liekā svara, ja nodarbības tiek regulāri apmeklētas 2-3 reizes nedēļā, jo vienā nodarbībā iespējams sadedzināt 500 – 1000 kalorijas. Nodarbības beigās svarīgi ir izpildīt stiepšanās vingrinājumus, lai novērstu muskuļu sāpes un savilkumus.

“Ar “Body Bike” nodarbojos divus mēnešus 2 reizes nedēļā. Esmu ļoti apmierināta ar nodarbībām un trenera darbu. Man ļoti patīk, ka treniņš notiek mūzikas pavadībā, tas rada patīkamu, darbīgu atmosfēru, kas rada vēlmi sportot un kustēties. Vingrinājumi ir interesanti un nav vienveidīgi. Es jau esmu pamanījusi uzlabojumus – sēža, kājas, vēders un arī rokas kļuvušas stingrākas un tvirtākas, treniņi ar laiku paliek arvien vieglāki, uzlabojas asinsrite. “Body Bike” noteikti ir interesants veids, kā uzlabot savu fizisko stāvokli, interesanti, ka nodarbībās piedalās arī daudzi vīrieši. Noteikti turpināšu apmeklēt nodarbības, jo rezultāts ir acīmredzams!”, stāsta Linda Saulīte, patstāvīgā fitnesa kluba “Atlētika” kliente.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites