Fitnesa trenere: Ļoti pieprasītas kļuvušas “TRX” nodarbības, kas palīdz trenēt visus ķermeņa muskuļus


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Atletika_TRXMūsdienās sporta industrija attīstās ļoti strauji un sporta entuziastiem tiek piedāvātas arvien jaunas treniņu metodes. Jau izsenis sportā tiek izmantoti dažādi palīgrīki un pēdējā laika aktualitāte gan Latvijā, gan visā pasaulē ir “TRX”.

TRX” ir piekares sistēmas treniņš, kurā par galveno slodzes elementu kļūst katra paša ķermeņa svars. Tādējādi katrs pats var izvēlēties savu treniņa intensitāti un slodzi, tomēr iesācējiem noteikti nepieciešams zinošs treneris.

“TRX” pamatā ir sava ķermeņa svara izmantošana dažādu vingrojumu veikšanai piekares sistēmā. Turoties ar rokām vai kājām pie speciāla stiprinājuma un roktura, tiek izpildīti dažādi vingrinājumi. Iespējas ir ļoti daudz – var attīstīt muskulatūru un spēku, var strādāt pie elastības un lokanības vingrinājumiem, stiepšanās un līdzsvara vingrinājumiem, kā arī attīstīt dziļo muskulatūru, kas ļoti reti tiek nodarbināta citos treniņu veidos. Sistēma ir piemērota gan pieredzējušiem fitnesa entuziastiem, gan iesācējiem.

“TRX ir laba alternatīva trenažieriem. Tas piedāvā tik daudz iespējas un ir iespējams nodarbināt gandrīz visas iespējamās muskuļu grupas. TRX noteikti nav viegls treniņš, tomēr rezultāti ir pārsteidzoši, galvenais ir ievērot pieredzējuša trenera norādījumus un izvēlēties pareizu intensitāti. Nedrīkstam aizmirst, ka TRX ir viens no retajiem fitnesa veidiem, kurš ir pozitīvi atzīts un novērtēts fizioterapeitu vidū un tiek pielietots arī rehabilitācijā. Tas noteikti ir treniņš, kas katram fitnesa entuziastam ir jāizmēģina!” stāsta fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites