Fitnesa trenere: lai iegūtu skaistas sievišķās aprises, nedrīkst aizmirst par pāris vienkāršiem vingrojumiem dienā


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Atletika_Foto(5)Praktiski jebkura sieviete kādreiz ir sapņojusi iegūt formīgu un tvirtu augumu, taču reti kura sieviete zina, kā to visefektīvāk un vienkāršāk izdarīt. Fitnesa klubu tīkla “Atlētika” treneri ir novērojuši, ka lielākoties daiļā dzimuma pārstāves uz spota klubu dodas, lai uztrenētu tieši kājas un dibenu. Uzsākot sportiskās gaitas, sievietes gatavojas sastapties ar mokpilniem treniņiem, taču beigās ir patīkami pārsteigtas, saprotot, ka vingrojumi sēžas un kāju muskuļiem nav nemaz tik grūti un sporta klubā nav jāpavada neskaitāmas stundas svīstot, kā tas tika domāts iepriekš.

Visefektīvākais veids, kā iegūt skaisti trenētu sēžamvietu un augšstilbus ir pietupienu vingrojumi. Šī treniņu metode nav sarežģīta un nepieprasa lielu piepūli, taču pilnīgi noteikti sniedz gaidāmo rezultātu. Ir dažāda dziļuma un sarežģītībās pakāpes pietupieni, un katrs cilvēks var izvēlēties savai sagatavotības pakāpei atbilstošāko vingrinājumu. Kā zināms, katras ķermeņa augšdaļas kustības notiek caur kājām, tādēļ pietupienu vingrinājumi ir noderīgi ne tikai visa ķermeņa apakšdaļas vinginājumiem, bet arī ķermenim kopumā.

Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, sievietēm, kas vēlas iegūt trenētas kājas un skaistu, stingru dibenu, īpaši piemērota ir treniņu programma – “Brazilian Butt”, kurā vislielākais uzsvars tiek likts tieši uz ķermena apakšdaļu. Treniņos ir iespēja izmēģināt dažādus vingrojumus, uzzināt, ko katrs no tiem attīsta, un atrast sev piemērotāko un efektīvāko vingrojumu. Treniņos skan brazīļu karstasinīgie mūzikas ritmi un valda jautra atmosfēra, kas rosina sievietēs vēl lielāku motivāciju, lai iegūtu tik pat trenētu ķermeņa lejasdaļu, ar kādu parasti izceļas šarmantās brazīlietes.

Fitnesa klubu tīkla galvenā trenere Veronika Kim sievietes aicina apzināties savu gribasspēku un iegūt kāroto augumu: “Pietupieni ir pārsteidžosi vingrinājumi, kuri gūst aizvien plašāku popularitāti visā pasaulē. Pats labākais šajos vingrojumos ir iespēja tos veikt mājās, apvienojot ar treniņiem sporta zālē. Daudzas sievietes vēlas uztrenēt ķermeņa lejasdaļu, taču nezina, kādi treniņi nepieciešami stingruma, tvirtuma palielināšanai un skaistu, apaļu formu veidošanai, tādēļ “Atlētika” ir izveidojusi īpašu treniņu programmu, lai sievietes varētu koncentrēties uz tvirtu sēžas muskuļu iegūšanu. Treniņos mūsu speciālisti sievietēm parādīs pareizos un efektīvākos veidus, neļaujot pieļaut kļūdas vai nepareizu slogu.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites