Fitnesa trenere: ceļā uz skaistu augumu, lielākā nozīme ir tieši uzturam, jeb Tu esi tas, ko Tu ēd!


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Foto_23435Vai ir iespējams iegūt skaistu, veselīgu un tvirtu augumu pārtiekot vien no tā sauktās neveselīgas pārtikas? Ja vien Jums nav apbrīnojami gēni, tad tas, visticamāk, nebūs iespējams. Ēdiens ir mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa un pateicoties pārtikai, ko ik dienas uzņemam, veidojas mūsu augums, imunitāte un viss pārējais dzīvībai nepieciešamais.

Uzturam īpaša nozīme ir tieši tad, ja nodarbojaties ar sportu un vēlaties uzturēt sevi lieliskā formā. Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, mijiedarbību starp cilvēka organismu un uzņemto pārtiku ļoti labi raksturo frāze –  Tu esi tas, ko Tu ēd!

“Lai sasniegtu pēc iespējas efektīvākus mērķus, pirmkārt, ir jāiemācās atteikties no regulāras našķēšanās ar neveselīgo pārtiku – saldumiem, produktiem ar pārmērīgi augstu tauku saturu, gāzētiem un saldinātiem dzērieniem un tml. Mērenība – tā būtu jāņem vērā.  Lielisks apvienojums labiem rezultātiem ir fitness, veselīgs uzturs, ūdens un  miegs. Ja esat nolēmuši, vai jau esat nopietni pievērsies aktīvam dzīvesveidam, būtu ieteicams konsultēties arī ar uztura speciālistu, kurš izvērtēs Jūsu veselības stāvokli, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti. Pamatojoties uz iegūto informāciju, sniegs uztura rekomendācijas. Sastādot ēdienkarti, ņem vērā Jūsu svaru, augumu, dzīvesveidu un veselības traucējumus,” turpina Veronika Kim.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites