Kategorijas | Jaunumi


Radoši veidi, kā ietaupīt naudu


Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Kad runa ir par naudas taupīšanu, parasti tiek doti vieni un tie paši padomi – pirkt lētākus produktus, samazināt komunālo pakalpojumu patēriņu, atteikties no izklaidēm un dārgiem ieradumiem, pārvākties uz dzīvokli ar lētāku īres maksu utt., taču ir daudz veidu, kā ietaupīt naudu, par kuriem vairums nemaz nenojauš. Ja tradicionālie taupības veidi nav devuši nekādus rezultātus, un kredīti internetā jeb onlain sesxebi ir neatņemams ienākumu avots, izmēģiniet radošos taupības veidus. Iespējams, tie palīdzēs uzlabot jūsu finansiālo situāciju.

Pamainiet veikalus, kuros veicat ikdienas pirkumus. Tikai retais aizdomājas par to, cik ļoti dažādas cenas ir tirdzniecības vietās. Tas nav tik ļoti pamanāms, jo cenas parasti atšķiras vien par dažiem centiem katrai precei. Arī ietaupījums ir šķietami neliels, taču parēķinot, cik preces tiek nopirktas katru dienu un kāda ir kopējā ietaupītā naudas summa mēnesī, var saprast, cik patiesībā nozīmīga ir pareizās tirdzniecības vietas izvēle.

Izmantojiet bezmaksas pakalpojumus no tiem, kas vēl apgūst profesiju. Šādā veidā ir iespējams saņemt gandrīz visus skaistumkopšanas pakalpojumus. Jaunie frizieri, manikīri, kosmetologi, masieri, zobārsti u.c. jaunie speciālisti labprāt izmantos jūs kā savus modeļus un sniegs pakalpojumus pilnīgi par brīvu. Ja satraucaties par to, ka viņi nespēs sniegt gana labu kvalitāti un, iespējams, pat kaut ko sabojās, tad tam nav nekāda pamata. Ar klientiem drīkst strādāt tikai tie studenti, kas jau ir apguvuši pamatus un pierādījuši savas prasmes, bez tam blakus vienmēr atrodas profesionāls pasniedzējs.

Izmantojiet dažādus dabīgus produktus skaistumkopšanā un mājsaimniecībā. Cilvēki bieži vien tērē neiedomājami lielas summas par kosmētikas un tīrīšanas produktiem, taču patiesībā tos var aizstāt ar daudz lētākām, dabīgām alternatīvām. Piemēram, tīrīt traukus un daudz ko citu ir iespējams, izmantojot vien sodu un citronu. Kā kosmētikas produkti noderēs ļoti daudzi augļi un dārzeņi. Efekts no dabīgajiem produktiem bieži vien ir pat labāks nekā no veikalos nopērkamajiem kosmētikas produktiem.

Iemācieties, kā konservēt pārtikas produktus. Cenu starpība augļiem un dārzeņiem sezonas un ne sezonas laikā ir milzīga. Uzcenojums bieži vien pārsniedz pat 100%. Diemžēl augļi un dārzeņi svaigā veidā ātri bojājas, tāpēc kārotos produkts ne sezonas laikā cilvēki ir gatavi pirkt pat par divreiz lielāku cenu, taču ir veidi, kā ilgi saglabāt sezonas laikā pirktus vai pat paša izaudzētus produktus. Konservēšanas metodes ir dažādas, piemēram, sālīšana, marinēšana, saldēšana utt. Iemācoties to darīt, iespējams ietaupīt diezgan lielas summas uz pārtikas produktiem.

Uzturiet automašīnu labā tehniskā stāvoklī, lai taupītu naudu uz personīgo transportu. Daudzi pat nenojauš, cik daudz naudas iespējams ietaupīt, rūpējoties par savu auto. Degvielas patēriņš ir atkarīgs no ļoti daudziem faktoriem un, piedomājot pie tiem visiem, ir iespējams ietaupīt pat 30% no kopējās summas, kas tiek tērēta par degvielu. Metožu, kā to panākt, arīdzan ir daudz. Piemēram, rūpējieties par to, lai gaisa spiediens riepās vienmēr būtu atbilstošs, izvāciet liekās mantas no auto salona un bagāžas nodalījuma, neslēdziet gaisa kondicionieri, ja tas nav nepieciešams, utt.

Patiesībā ir vēl daudz dažādu radošu veidu, kā taupīt naudu, vajag tikai sākt domāt plašāk un aizdomāties par to, cik daudz naudas iespējams ietaupīt uz it kā nenozīmīgām izmaiņām savos paradumos. Daži ietaupīti centi dienā nozīmē vairākus ietaupītus eiro mēnesī un vairākus desmitus eiro gadā. Pat tad, ja tas sākotnēji šķiet maznozīmīgi, iespējams, visi radošie taupības pasākumi kopā sniegs iespēju atteikties no ātrajiem kredītiem jeb swrafi sesxebi un beigt dzīvot no algas līdz algai.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites